UNV Kayıt Cihazı Kamera Güncelleme Yükseltme

0 6
Cihaz nasıl yükseltilir?

Cevap:

Not: Cihazınız için doğru yükseltme dosyasını kullandığınızdan emin olun. Yükseltme dosyası bir ZIP dosyasıdır ve gerekli tüm dosyaları içermelidir. Aksi takdirde beklenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir.

Not: Yükseltme sırasında gücün kesilmediğinden emin olun. Sistem yükseltmesi sırasında bir elektrik kesintisi başlatma hatasına neden olabilir. Gerekirse Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) kullanın. Yükseltme tamamlandıktan sonra cihaz yeniden başlatılacaktır.

Not: IPC’yi yükseltirken, yükseltme önyükleme programı işlevi varsayılan olarak devre dışıdır ve yalnızca kamera en son sürüme yükseltilecektir. Etkinleştirilirse, hem kamera hem de önyükleme programı yükseltilecektir.

IP Kamerayı Yükselt

1. Kurulum > Sistem > Bakım öğesine tıklayın .

2.  Yükseltmesi altında , Gözat’a tıklayın ve doğru yükseltme dosyasını seçin.

3. Yükselt’e tıklayın ve ardından başlamak için onaylayın. Yükseltme tamamlandıktan sonra kamera otomatik olarak yeniden başlayacaktır. Bazı cihazlar, önyükleme programı yükseltmesini destekler. To yükseltme, yükseltme seçeneğini Boot Programı.

4.  yükseltmesi için mevcut yeni sürümleri kontrol etmek için Algıla’ya tıklayabilirsiniz .

NVR’yi Yükselt

NVR’yi Bakım > Yükselt altında yerel olarak (bir USB cihazında kayıtlı bir yükseltme dosyasını kullanarak) veya bulutla (bir sunucusu aracılığıyla) yükseltin.

yoluyla yükseltmek için, NVR’nin tam işlevli bir DNS sunucusuna bağlı olduğundan emin olun ( Sistem > Ağ > Temel altında yapılandırılır ) ve daha yeni bir sürümün mevcut olup olmadığını görmek için Kontrol Et’i tıklayın .  yükseltmesinin süresi ağ bağlantısı durumundan etkilenir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More