UNV Kayıt Cihazı Kamera Güncelleme Yükseltme - DVR Destek | Türkiyenin Güvenlik Destek Sitesi

UNV Kayıt Cihazı Kamera Güncelleme Yükseltme

Cihaz nasıl yükseltilir?

Cevap:

Not: Cihazınız için doğru yükseltme dosyasını kullandığınızdan emin olun. Yükseltme dosyası bir ZIP dosyasıdır ve gerekli tüm dosyaları içermelidir. Aksi takdirde beklenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir.

Not: Yükseltme sırasında gücün kesilmediğinden emin olun. Sistem yükseltmesi sırasında bir elektrik kesintisi başlatma hatasına neden olabilir. Gerekirse Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) kullanın. Yükseltme tamamlandıktan sonra cihaz yeniden başlatılacaktır.

Not: IPC’yi yükseltirken, yükseltme önyükleme programı işlevi varsayılan olarak devre dışıdır ve yalnızca kamera en son sürüme yükseltilecektir. Etkinleştirilirse, hem kamera hem de önyükleme programı yükseltilecektir.

IP Kamerayı Yükselt

1. Kurulum > Sistem > Bakım öğesine tıklayın .

20190703 1730431 image001 851077 168459 0

2. Yazılım Yükseltmesi altında , Gözat’a tıklayın ve doğru yükseltme dosyasını seçin.

3. Yükselt’e tıklayın ve ardından başlamak için onaylayın. Yükseltme tamamlandıktan sonra kamera otomatik olarak yeniden başlayacaktır. Bazı cihazlar, önyükleme programı yükseltmesini destekler. To yükseltme, yükseltme seçeneğini Boot Programı.

4. Bulut yükseltmesi için mevcut yeni sürümleri kontrol etmek için Algıla’ya tıklayabilirsiniz .

NVR’yi Yükselt

NVR’yi Bakım > Yükselt altında yerel olarak (bir USB depolama cihazında kayıtlı bir yükseltme dosyasını kullanarak) veya bulutla (bir bulut sunucusu aracılığıyla) yükseltin.

Bulut yoluyla yükseltmek için, NVR’nin tam işlevli bir DNS sunucusuna bağlı olduğundan emin olun ( Sistem > Ağ > Temel altında yapılandırılır ) ve daha yeni bir sürümün mevcut olup olmadığını görmek için Kontrol Et’i tıklayın . Bulut yükseltmesinin süresi ağ bağlantısı durumundan etkilenir.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.