DVR Mobil İzleme Yazılımları

5 1.162

Türkiyede satışı yapılan ahd kayıt cihazı veya network kayıt cihazları için mobil izleme yazılım isimleri, portları ve videoları aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

Türkiyede satışı yapılan birçok firma mobil izleme yazılımını kullanmaktadır. Sadece ve tasarımı değiştirilen uygulama ve  ios store  yüklenir.

Marka Cep Yazılımı Portlar Kurulum Videosu
cenova lite, viewdvr 80, 9000 Kurulumu İzle
Cenova Panoramik vr cam, v380s Seri No Kurulumu İzle
Easylive 3000 Kurulumu İzle
Dahua gDMSS Lite 37777 Kurulumu İzle
8000 Kurulumu İzle
Neutron Neutron NMSS Lite 37777 Kurulumu İzle
NMSS AHD 34567 Kurulumu İzle
Retro Retro CamView 34567
Avenir Avenir TR 34567 Kurulumu İzle
Biges Vguard 80 Kurulumu İzle
Han Elektronik AVerDiGi 8000 Kurulumu İzle
SPY Evo 80 Kurulumu İzle
Xmeye Mobil Yazılım xMeye 34567 Kurulumu İzle
5 Comments
 1. Aykanat Ağıroğlu says

  Çok teşekkürler büyük bi dertten kurtuldum sayende

 2. Emine Münevver Akca says

  Elinize sağlık, güzel çalışma. Emekleriniz için teşekkürler 🙂

 3. zuperm says

  XMeye kablonet ile listeyi getirmiyor çıkıp başka dnsler ile tekrar giriş yaptım gene getirmedi, mobil veriden bağlanıp listeyi getiriyorum sonra telefonu yeniden başlatana kadar sorun olmuyor dns spoof olmasından şüphe ediyorum bu kablonet spesifik durumu tek yaşayan benmiyim acaba ?

  1. M.Salih ASLAN says

   Merhaba genel olarak kablonet modeminden kaynaklanan bir problem güvenlik seviyesinden ötürü müdahale edilemediği için bazen engelleme yapıyor ana menü sistem ağ ayarı dhcp etkin yolunu takip ederek denermisiniz? bir diğer alternatif uygulama olarak nmss ahd programını kullanmanızı öneririm.

   1. sertac says

    malesef bende aynı konudan mağdurum.100 mb kablonet mevcut fakat mobil veri ile rahatca bağlandığım dükkan ve evime kablonet üzerinden çok geç ve kasıntılı bir bağlantı kuruyorum..cihaz online görünüyor ama kamera çamak istediğinizde uzun süre bekliyor.evvelden ttnet 35 mb mevcuttu ve sorun yoktu. ttnet-kablonet bağlantıda sorun yok ama kablonet -kablonet bağlatıda sorun mevcut.. sanırım bu konun hala çözümü yok.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More