XMEYE DVR NVR Şifre Sıfırlama 2020

1 5.280

DVR / NVR’nızın şifresini unuttuktan sonra, sisteme giremezsiniz, bu nedenle ayarları değiştiremez ve hatta kaydedilen görüntüleri oynatamazsınız. Cihazların güvenlik yükseltmesinden sonra, çoğu DVR / NVR ürünü telnet komutu gibi ağ yöntemiyle saldırıya uğramaz. Erişim elde etme yöntemini bulamazsanız, cihazınız işe yaramaz. Bu makalede, sisteme girmek için oluşturulan bir parolanın nasıl alınacağı gösterilmektedir, bu yöntem kullanıcıların “Süper Parola” aracını indirip çalıştırmasını gerektirir, araç bir içinde geçerli olan geçici bir parola oluşturur.

SUPERADMİN ARACINI İNDİRİN:

Superadmin aracı, 32/64 bit işletim sistemi ile uyumlu yürütülebilir bir dosyadır. Çift tıklama .exe dosyası hemen çalışabilir, gerekli değildir. Algoritmaya bağlı olarak, araç giriş tarih ve saatinden sonra bir parola hesaplayabilir. Şifre aracı, Hi3520, Hi3520D, Hi3521A, Hi3521D, Hi3531, Hi3535, kullanan kayıt cihazları da dahil olmak üzere Hisilicon tabanlı DVR / NVR için çalışır.

SUPERADMİN ARACI NASIL KULLANILIR?

1.Cihazınızı monitöre bağlama ve mevcut verileri ve ekranda görüntülenen zamanı not etme.
2. “Superadmin.exe” yürütülebilir dosyasına çift tıklayın.
DVR / NVR’nızın tarih ve saatine uyması için takvimden tarih ve saati seçin.

Süper şifre aracı
Geçici bir şifre oluşturmak için “Yap” düğmesine tıklayın
5. DVR / NVR’yi çalıştırmak için fareyi kullanarak “admin” kullanıcı adını girin, ardından geçici şifreyi girin, şimdi NVR’yi tekrar ayarlamak için sisteme girebilirsiniz.

DVR / NVR ŞİFRESİ NASIL SIFIRLANIR?

Bildiğimiz kadarıyla, bugün çoğu DVR / NVR, donanım çalışmasıyla sıfırlanmayı destekleyemez. Yönetici kullanıcıların yalnızca oturum açtıktan sonra sistemi sıfırlamasına izin verir. Şifreyi unutursanız kayıt cihazını sıfırlamak imkansızdır. Bazı çok eski DVR kayıt cihazları panelin önündeki tuş / düğmelere basarak sıfırlanabilir, insanlar orijinal üreticilere / tedarikçilere danışabilir.

DVR / NVR, CMOS DÜĞME PİLİ İLE SIFIRLANABİLİR Mİ?

Bilgisayarlara benzer şekilde, DVR / NVR cihazlarının her ana kartında 3V düğme pil bulunur. Bazı insanlar saf bir şekilde kısa devre yaparak veya pili çıkararak DVR / NVR’yi sıfırlayacağını düşünebilir. Ancak, bunu yapmak yalnızca cihazınızın tarihini ve saatini sıfırlar, şifreyi sıfırlamaz. Aksine, şifre ve ayarlar flash bellekte saklanır.

1 Comment
  1. Nurettin Ünal says

    8 kanal korax marka h 264 cihazım hdmi ve vga görüntü vermiyor ne yapabilirim

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More