DVR FirmwareDVR GenelDVR Mobil YazılımlarıDVR Yazılımları

Samsung CCTV DVR NVR Kamera Yazılım İndirme

Hanwha Techwin Hakkında
Daha önceki adı Techwin Europe olan Hanwha Techwin Europe, profesyonellerinin şimdiki ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış olan sağlam ve güvenilir kameralı ürünleri sunuyor. Kameralarımız, kayıt cihazlarımız ve diğer IP tabanlı aygıtlarımız, hassas cihaz mühendisliği mirasımızı yansıtan titiz standartlara göre üretilmektedir.


Bizim dünya klasmanındaki teknolojimiz şimdi erişim kontrolü ve izin giriş alarmı dahil çok daha geniş iş alanlarında uygulanmaktadır. Biz aynı zamanda güvenlik sektörü için dünya klasmanında güvenlik kameraları, görüntü cihazları ve tek durak güvenlik çözümleriyle donatılan ağ denetim sistemleri sağlıyoruz.


Bulunduğu konuma bakmaksızın müşterilerimize 7 gün/24 saat şehir gözetimi, perakende, ulaştırma, bankacılık ve evler için ürünler ve çözümlerin tam yelpazesini sunar.

Beş şube, 17 ofis ve dünya çapında 5.000’in üzerinde eko-ortaklarla küresel bir güç oluşturduk. Bu birleştirilen ağlar bizim dünyanın en iyi “Toplam güvenlik çözümleri sağlayıcısı” olmaya doğru ilerleyişimizde yardım ediyor..

Şimdi aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ihtiyacınız olan yazılım veya programı indirebilirsiniz.

Download/İndir

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün