Samsung CCTV DVR NVR Kamera Yazılım İndirme

2 886

Hakkında
Daha önceki adı Samsung Techwin Europe olan Europe, profesyonellerinin şimdiki ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış olan sağlam ve güvenilir kameralı güvenlik ürünleri sunuyor. Kameralarımız, kayıt cihazlarımız ve diğer IP tabanlı aygıtlarımız, hassas cihaz mühendisliği mirasımızı yansıtan titiz standartlara göre üretilmektedir.

Bizim dünya klasmanındaki teknolojimiz şimdi erişim kontrolü ve izin giriş alarmı dahil çok daha geniş iş alanlarında uygulanmaktadır. Biz aynı zamanda sektörü için dünya klasmanında güvenlik kameraları, görüntü depolama cihazları ve tek durak güvenlik çözümleriyle donatılan denetim sistemleri sağlıyoruz.

Bulunduğu konuma bakmaksızın müşterilerimize 7 gün/24 şehir gözetimi, perakende, ulaştırma, bankacılık ve evler için ürünler ve çözümlerin tam yelpazesini sunar.

Beş şube, 17 ofis ve dünya çapında 5.000’in üzerinde eko-ortaklarla küresel bir güç oluşturduk. Bu birleştirilen ağlar bizim dünyanın en iyi “Toplam çözümleri sağlayıcısı” olmaya doğru ilerleyişimizde yardım ediyor..

Şimdi aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ihtiyacınız olan veya programı indirebilirsiniz.

Download/İndir

2 Comments
  1. Mügenur Ahmet says

    Elinize sağlık, güzel çalışma. Emekleriniz için teşekkürler 🙂

  2. kızlarla sohbet says

    cok işime yaradi cok guzel program tam aradıgım programdı aradıgım kamera programıydı denedım oldu tsk

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More