Samsung CCTV DVR NVR Kamera Yazılım İndirme - DVR Destek | Türkiyenin Güvenlik Destek Sitesi

Samsung CCTV DVR NVR Kamera Yazılım İndirme

Hanwha Techwin Hakkında
Daha önceki adı Samsung Techwin Europe olan Hanwha Techwin Europe, güvenlik profesyonellerinin şimdiki ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış olan sağlam ve güvenilir kameralı güvenlik ürünleri sunuyor. Kameralarımız, video kayıt cihazlarımız ve diğer IP tabanlı aygıtlarımız, hassas cihaz mühendisliği mirasımızı yansıtan titiz standartlara göre üretilmektedir.

Bizim dünya klasmanındaki teknolojimiz şimdi erişim kontrolü ve izin giriş alarmı dahil çok daha geniş iş alanlarında uygulanmaktadır. Biz aynı zamanda güvenlik sektörü için dünya klasmanında güvenlik kameraları, görüntü depolama cihazları ve tek durak güvenlik çözümleriyle donatılan ağ denetim sistemleri sağlıyoruz.

Bulunduğu konuma bakmaksızın müşterilerimize 7 gün/24 saat şehir gözetimi, perakende, ulaştırma, bankacılık ve evler için ürünler ve çözümlerin tam yelpazesini sunar.

Beş şube, 17 ofis ve dünya çapında 5.000’in üzerinde eko-ortaklarla küresel bir güç oluşturduk. Bu birleştirilen ağlar bizim dünyanın en iyi “Toplam güvenlik çözümleri sağlayıcısı” olmaya doğru ilerleyişimizde yardım ediyor..

Şimdi aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ihtiyacınız olan yazılım veya programı indirebilirsiniz.

Yazi içindekiler

Download/İndir

“Samsung CCTV DVR NVR Kamera Yazılım İndirme” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.