Hisilicon DVR şifre sıfırlama 2020

0 1.313

Bu yazıda, bir süper şifre üreticisi yazılımı kullanarak Hisilicon ve için unutulan parolanın nasıl sıfırlanacağını göstereceğiz. Adımları tek tek uygulayın. Bu sıfırlama yöntemi, Hi3520, Hi3520D, Hi3521A, Hi3521D, Hi3531, Hi3535, yongalarını kullanan kayıt cihazları da dahil olmak üzere Hisilicon tabanlı DVR / için çalışır. “Süper şifre” aracı, yalnızca bir çalışan geçici bir şifre oluşturur.

Süper şifre aracını indirin

• Hisilicon DVR Şifre üretimi 01
• Hisilicon DVR Şifre üretimi 02
• Hisilicon DVR Şifre üretimi 03

Süper şifre üreticisinin üç versiyonu vardır, hepsini denemeniz ve kaydediciniz için hangisinin çalıştığını görmeniz gerekir. Süper şifre aracı, Windows 32/64 bit işletim sistemi ile uyumlu yürütülebilir bir dosyadır. Dosyayı indirdikten sonra, çift tıklama .exe dosyası hemen çalışabilir, gerekli değildir (taşınabilir bir yazılımdır). Dahili algoritmaya bağlı olarak, araç tarih ve saati (DVR / NVR’ın) girdikten sonra Hisilicon kaydediciniz için bir sıfırlama parolası hesaplayabilir.

Süper Parola aracı nasıl kullanılır?

Adım 1. Hisilicon DVR (veya NVR) aygıtınızı monitörünüze / TV’nize bağlayın ve mevcut verileri ve ekranda görüntülenen zamanı not edin.
Adım 2. “Superpassword.exe” yürütülebilir dosyasına çift tıklayın (önceden indirdikten sonra).
Adım 3. Takviminizden DVR / NVR’nızın tarih ve saatine uygun tarih ve saati seçin.

Başka bir “süper şifre” sürümü.

4. Adım. Geçici bir parola oluşturmak için “Yap” düğmesine tıklayın.
Adım 5. DVR / NVR’yi çalıştırmak için farenizi kullanarak “admin” kullanıcı adını girin, ardından geçici süper şifreyi girin. Artık Hisilicion DVR’nize erişebileceksiniz. Parolayı değiştirin ve yeni bir tane oluşturun.

Bu yöntem işe yaramadıysa, bu makaleye bakın H.264 DVR’de parolayı sıfırlayın veya için üretici / yükleyici ile iletişime geçin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More