Hilook Hikvision Cihaz Ayırma Nasıl Yapılır? - DVR Destek | Türkiyenin Güvenlik Destek Sitesi

Hilook Hikvision Cihaz Ayırma Nasıl Yapılır?

Cihaz Ayırma Nasıl Yapılır? Hilook yada Hikvision  kayıt cihazı hesap ayırma işlemi nasıl yapılır, Hikvision cep izlemesi için tanımlı kullanıcı nasıl silinir detaylı anlattık. ile hesap ayırma işlemi

Hilook Hikvision Cihaz Ayırma Nasıl Yapılır ?

Haikon kamera sistemlerinde P2P ile yapılabilmesi için Hik-Connect uygulamasında kullanıcı hesabı oluşturulur ve dvr bu kullanıcı hesabına tanımlanır. Tanımlana kullanıcı hesabı yetkili kullanıcı olur ve başka kişilere kamera görüntülerinin izlemesi için davet gönderir. İlk kurulumda tanımlana Hik-Connect hesabına ulaşılamıyor ise yada dvr kayıt cihazı el değiştirdiğinde bu tanımlı kullanıcı ile dvr arasında hesap ayırma işlemi yapılmalıdır.

hilook cihazlar

Daha Fazla : Doğrulama Kodu Nasıl Bulunur? Hilook Hikvision

Hilook Ürün Sayfası : https://www.hikvision.com/mena-en/products/HiLook-Turbo-HD-Product/

Hik-Connect / Hilook  DVR Hesap ayırma nasıl yapılır ?

Hesap ayırma işleminin yapılabilmesi için dvr kayıt cihazına bağlı olmalıdır ve vr kayıt cihazı ile cep telefonuna kurduğumuz Hik-Connect uygulaması aynı ağında olmalıdır. DVR ekranında P2P bölümü açılır, Hik-Connect uygulamasında yeni cihaz eklemeye girilir, ve p2p de bulunan cihaz seri numarası okutulur. Uygulama seri numarasını okuduğunda dvr kayıt cihazının başka bir hesap ile ilişkilendirilmiş olduğu uyarısını ve altta hesap ayır seçeneği çıkar. Hesap ayır dediğimizde DVR admin şifresi ve uygulamada çıkan girilerek eski hesaptan dvr ayrılır. Bu sayede yeni Hik-Connect hesabına dvr kayıt cihazını tanımlayabilir ve kamera görüntülerini izlemeye başlayabilirsiniz.

YouTube video

Hik-Connect uygulaması ile hesap ayrılmadı ?

Hilook yada hikvision marka dvr kayıt cihazlarının hesap ayırma işlemi için Hik-Connect uygulaması kullanılır, videoda anlattığımız aşamaların sonunda hesap ayırma işlemi başarısız oldu uyarı verir ise dvr kayıt cihazının ının güncellenmesi gerekir.

DVR Yazılım güncellemesi için dvr kayıt cihazının yetkili servise gitmesi gerekir, satın aldığınız firma ile irtibata geçmeniz gerekecektir.

veya bir başka çözüm için

Hilook hesap ayırma sorunu ve çözümü

Herkese merhaba bu videomuzda Hilook marka dvr kayıt cihazlarında hesap ayırma sorunu çözümünden bahsettik. Kullanıcı bilgileri kaybedilmiş hilook hesabından dvr kayıt cihazını ayırmak için yapılması gereken işlemleri detaylı olarak anlattık.

YouTube video

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.