DVR Genel DVR Yazılımları

Hikvision Bilgisayardan İzleme İVMS Programı

Kamera sistemleri ayarları yapılırken mantık şu şekilde işler. Sizin bağlantınız üzerinden kamera kayıt cihazının da internette var olması sağlanır. Yani kamera kayıt cihazı ile arasında bir bağlantı olmalıdır ki dışarıdan ya da dünyanın her hangi bir yerinden o DVR ile bağlantı kurulabilmeli. Bir kamera sistemi uzaktan izlenirken bilgisayar, tablet ya da akıllı cep telefonu kullanılabilir. Bu sayede doğru kullanıcı adı ve şifre girişi yapılarak, kamera görüntülerine erişim sağlanabilir.


Haikon uzaktan izleme ayarları nasıl yapılır ?

Haikon uzaktan izleme ayarlarına başlamadan önce, modemin arayüzüne giriş yapmalısınız. Internet Explorer, Google , Mac Safari, Opera, Mozilla Firefox adres satırına modemin erişim ip adresine yazmalısınız. Bilmiyorsanız kullanıcıları için Çalıştır / cmd / ipconfig ile ekrana gelen “varsayılan ağ geçidi IP adresi” ile modem ara yüzüne erişim sağlayabilirsiniz.


[button color=”red” size=”big” link=”https://www.rimaelektronik.com/destek-indir/haikon/ivms-4200/.html” icon=”link” target=”true” nofollow=”false”]Yeni Versiyonu İndir[/button]

yorum yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.