Hareket Algılama Kaydı Nasıl Ayarlanır?

0 20

kaydını ayarlamak için öncelikle DVR’nizde dahili bir sabit disk sürücüsü olduğundan emin olmanız gerekir. Aksi takdirde, DVR kaydedemez.

Sabit sürücünün kullanılabilir olduğunu doğrulamak için lütfen Ana Menü –> Gelişmiş –> seçeneğine gidin (aşağıdaki resme bakın).

 

Kaydını Ayarla

Adım 1. Go Record -> Kayıt Konf. Kanalı ve modu seçin ve için süreyi işaretleyin.

Not: Bu adım gereklidir ve atlanamaz. Lütfen Manuel, Durdur ve Normal’in işaretli olmadığından emin olun.

mceclip0.png

Adım 2. Kene etkinleştirme ve seçmek Duyarlılık, Bölge Tutanak Kanalı, Buzzer, Gönder ihtiyaçlarınıza göre, sırayla. Ayarı kaydetmek için Tamam’a tıklayın.

mceclip1.png

Adım 3. Bölgeyi ayarlamak için Ayarla’ya tıklayın . Bu bölge varsayılan olarak tümü seçilidir.  için istediğiniz bölgeyi seçebilirsiniz.

Not: Sağ düğmeyi basılı tutun ve istediğiniz bölgeyi seçmek için fareyi hareket ettirin.

mceclip2.png

Adım 4. Ayarı kaydetmek için sağ tuşa tıklayın. Ardından sistem kaydı için kullanılabilir.

 

Adım 5. Hareket algılamanın etkili olup olmadığını kontrol etmek için bir oynatmayı deneyin. Kırmızı renkli görüntüler hareket algılama içeriyor.

Not: Bu örnekte, kanal 1’e yalnızca 1 bağlanmıştır, bu nedenle hareket algılama kaydı için yalnızca kanal 1 kullanılabilir. Ancak daha fazla kamera bağlıyken diğer kanalları seçemeyeceğinizi fark ederseniz, bu sorunu çözmek için lütfen bu SSS’ye bakın .

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More