Harddisk Kayıt Süresi Hesaplama

0 61

Harddisk Hesaplama

İstediğiniz kayıt süresine ulaşmak için ihtiyacınız olan gerekli sabit disk alanını hesaplamak için bu hesap makinesini kullanın. Çoğu müşteri, DVR / NVR en eski görüntüleri kaydetmeye başlamadan önce en az 15 günlük kaydı arşivlemeyi tercih eder. Sadece sisteminizin özelliklerini, istediğiniz kayıt süresini girin ve hesap makinesi, sisteminizin ihtiyaç duyduğu sabit disk boyutunu belirleyecektir. Hareket kaydını etkinleştirerek sabit disk gereksinimlerinizi önemli ölçüde azaltabileceğinizi unutmayın.

Harddisk Hesaplama Programını Aşağıdaki Buton Üzerinden İndirebilirsiniz…

H264 ve arasındaki Fark Nedir ?

2018 hattımız (ve diğer birkaç şirketin 2018 satırı), daha hızlı bir dosya sıkıştırma ile kayıt yapıyor, böylece aynı boyutta sabit diskte yaklaşık% 40 daha uzun bir kaydedebiliyorsunuz. H.265, H.264’ün yerine geçer. H.26X, blok yönelimli hareket telafisi tabanlı video sıkıştırmadır. Düz İngilizce’de, H.26X, tüm çerçeveyi her yenilemede güncellemek yerine, ekranı yatay ve dikey ızgaralara böler ve yalnızca ızgaraları değişikliklerle günceller. H.265, bu ızgara konteynırlarının esnekliğini arttırır, böylece gözetim video dosyaları sabit sürücüde H.264’ten daha az yer kaplar. (Yeni hat geriye doğru H.264 ile uyumludur.)

Sabit Disk Alanını Kaydetmek İçin Hareket Algılama Kaydını Kullanma

Tüm SCW ’lar ve NVR’ler yalnızca bir hareket olayı tespit edildikten sonra kayıt yapabilirler. Hareket olayından önce belirli bir süre kayıt yapmaya başlayacak bir ön kayıt tamponu ayarlanabilir. Bu özelliklerle, alanınızı çok daha etkili bir şekilde yönetebilir ve bir olayı asla kaçırmazsınız.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More