H.264 – AVI / MP4 DÖNÜŞTÜRÜCÜ – CCTV DOSYALARINI OYNATMA/ DÜZENLEME

1 1.751

Birçok kullanıcı, kayıtlı görüntülerini sistemlerinden normal medya oynatıcılar ve yazılımlarının tanıyabileceği dosyalara dönüştürmek ve dönüştürmek istemektedir. Ancak, birçoğumuz ’da arama yaparak bunu elde etmek için dönüştürücüyü bulmaya çalıştıktan sonra hayal kırıklığına uğramış hissediyoruz. Tüm yazılımlarını Google’daki en iyi arama sonuçlarından denedim, hepsi .h264 dosyalarını tanımak ve dönüştürmek için başarısız oldu. Burada size ücretsiz bir video dönüştürücü sunabiliriz% 100 çalışabilir.

Bu ücretsiz dönüştürücü, CCTV video görüntüleri dosyalarınızı . biçimindeki dosyalara dönüştürebilir, dolayısıyla farklı medya oynatıcılarındaki video dosyalarını oynatabilir ve çeşitli video düzenleme yazılımlarında (örneğin Adobe After Effects, Vegas Pro, Corel VideoStudio) düzenleyebilirsiniz. Lütfen bu yazılımın işletim sistemi (XP, WIN7, WIN8, WIN10) ile uyumlu olduğunu ve Mac OS’yi desteklemediğini unutmayın.

1 # H.264’Ü AVI DÖNÜŞTÜRÜCÜSÜNE INDIRIN:

http://pan.sohu.net/f/MTY4MzUsaGR1a3E.htm

http://pan.sohu.net/f/MTY4MjYsaGR1Y2Q.htm

2 # BU DÖNÜŞTÜRÜCÜ NASIL KULLANILIR?

Sıkıştırılmış dosyayı açarak, dosyaları yüklemek için “.exe” tıklayın. Bir dil seçim penceresi açacak, son bir dili seçecek – İngilizce.

 

H.264 Video Dosyaları Dönüştürücü
İngiliz Dili Seç

 

H.264 Video Dosyaları Dönüştürücü
H.264 Dönüştürücüsünün UI’si

Daha sonra .h264 dosyalarınızın saklandığı klasör yolunu açmak için “Aç” a tıklayın. Seçilen dosyaları AVI biçimine dönüştürmek için “Dönüştür” e tıklayın. “Yapılandır” a gidin, dönüştürülen dosyalar için klasör yolunu değiştirebilirsiniz.

 

H.264 Video Dosyaları Dönüştürücü
H.264 Dönüştürücüsünün UI’si

Son olarak, .h264 video dosyalarını oynatmak, ancak bunları dönüştürmek istemezseniz, H.264 video oynatıcısını indirebilir ve kullanabilirsiniz

1 Comment
  1. alikemalyigitoglu says

    programı nereden indiriyoruz. İndirme Linkini bulamadım 🙁

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More