Google Chrome ile DVR izleme

2 156

Geleneksel olarak güvenlik kameralarınızı web üzerinden görüntülemek için Internet Explorer’da (IE) ActiveX denetimlerinin kullanılması gerekiyor. Birçok ActiveX denetimi imzasız olduğundan ve IE’de bir sürü hata iletisi tetiklediğinden, bunu yapmak zor olabilir. Düzensiz çalışanlar, ActiveX denetimlerinin, güvenlik kameralarını veya güvenlik video kaydedicisini web tarayıcısından nasıl görüntüleyeceklerini anlamayı çok zorlar. Kameranızın sistemini görüntülemek için başka bir tarayıcı seçeneğine sahip olmanın diğer bir nedeni, IE’nin yakında Microsoft tarafından kullanımdan kaldırılacağı gerçeğidir.

2017 itibarıyla yeni ürünler de var. Yeni ’lerimiz, ’lerimiz ve ip kameralarımız  ’u kullanarak görüntülemeyi destekliyor. Cihazınızı ağınıza bağlar ve ağınıza yerleştireceksiniz ve IP adresini ’a ​​yazacaksınız. Bir Uygulaması yüklemeniz ve daha sonra, tarayıcınıza yüklenen Uygulamalara erişmek için : // apps yazarak istediğiniz uygulamayı yüklemeniz istenir. Bu yöntemin sadece Windows işletim sisteminde çalıştığı unutmayın. Telefonda veya MAC’de çalışmaz. Bir MAC için, bir / NVR veya IP güvenlik kamerası kullanıp kullanmadığınıza özel Safari için farklı eklentilere sahibiz .

Bu uygulamanın internet üzerinden çalışabilmesi için, DVR veya kamera tarafından gerekli olan tüm bağlantı noktalarını ileri taşımanız önemlidir. Varsayılan portlar aşağıdaki gibidir:

  • HTTP Bağlantı Noktası 80 (tcp türü)
  • Video Port 37777 (tcp tipi)
  • Veri Bağlantı Noktası 37778 (udp tipi)
  • RTSP Bağlantı Noktası 554 (udp ve tcp türü)

Uygulamayı hareket halinde görmek için lütfen aşağıdaki videoyu izleyin.

Chrome’u Kullanarak Güvenlik Kameralarınızı Görüntüleme

 

CCTV Kamera Dünyasından google krom uygulaması, ActiveX denetimleriyle uğraşmadan web üzerinden DVR, NVR veya IP kameranızı görüntülemenize olanak tanır.

2 Comments
  1. Mehmet Ali says

    Paylaşım için minnettarım bayım.

  2. Mazlum Altan says

    Çok bilgilendirici olmuş emeğinize sağlık

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More