Google Chrome ile DVR izleme

2 2.838

Geleneksel olarak kameralarınızı web üzerinden görüntülemek için Internet Explorer’da (IE) ActiveX denetimlerinin kullanılması gerekiyor. Birçok ActiveX denetimi imzasız olduğundan ve IE’de bir sürü hata iletisi tetiklediğinden, bunu yapmak zor olabilir. Düzensiz çalışanlar, ActiveX denetimlerinin, güvenlik kameralarını veya güvenlik video kaydedicisini web tarayıcısından nasıl görüntüleyeceklerini anlamayı çok zorlar. Kameranızın sistemini görüntülemek için başka bir tarayıcı seçeneğine sahip olmanın diğer bir nedeni, IE’nin yakında Microsoft tarafından kullanımdan kaldırılacağı gerçeğidir.

2017 itibarıyla yeni ürünler de var. Yeni NVR’lerimiz, DVR’lerimiz ve ip kameralarımız Google Chrome’u kullanarak görüntülemeyi destekliyor. Cihazınızı ağınıza bağlar ve ağınıza yerleştireceksiniz ve IP adresini Chrome’a ​​yazacaksınız. Bir Uygulaması yüklemeniz ve daha sonra, Chrome tarayıcınıza yüklenen Uygulamalara erişmek için chrome: // apps yazarak istediğiniz uygulamayı yüklemeniz istenir. Bu yöntemin sadece işletim sisteminde çalıştığı unutmayın. Telefonda veya MAC’de çalışmaz. Bir MAC için, bir DVR / NVR veya IP  kamerası kullanıp kullanmadığınıza özel Safari için farklı eklentilere sahibiz .

Bu uygulamanın internet üzerinden çalışabilmesi için, DVR veya tarafından gerekli olan tüm bağlantı noktalarını ileri taşımanız önemlidir. Varsayılan portlar aşağıdaki gibidir:

  • HTTP Bağlantı Noktası 80 ( türü)
  • Video Port 37777 ( tipi)
  • Veri Bağlantı Noktası 37778 (udp tipi)
  • RTSP Bağlantı Noktası 554 (udp ve türü)

Uygulamayı hareket halinde görmek için lütfen aşağıdaki videoyu izleyin.

Chrome’u Kullanarak Kameralarınızı Görüntüleme

 

CCTV Dünyasından google krom uygulaması, ActiveX denetimleriyle uğraşmadan web üzerinden DVR, NVR veya IP kameranızı görüntülemenize olanak tanır.

2 Comments
  1. Mehmet Ali says

    Paylaşım için minnettarım bayım.

  2. Mazlum Altan says

    Çok bilgilendirici olmuş emeğinize sağlık

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More