Evinizi güvende tutacak 5 güvenlik ürünü

0 61

GERÇEKTEN Evinizi Koruyan En İyi Ev Ürünleri

Evinizi korumak her zamankinden daha uygun fiyatlı, ancak orada bir sürü şüpheli ev ipuçları ve ürünler var. Evinizi ve ailenizi güvende tutma konusunda hiçbir şey yok veya ikinci bir şans yok. Bu yüzden evinizi koruyan ilk 4 güvenlik ürünü listesini bir araya getirdik.

PAZARDA EN İYİ EV GÜVENLİK ÜRÜNLERİ

ALARM SİSTEMİ

Hiçbir şey hırsızın gününü daha önce sessiz bir geceyi kıran delici bir alarmdan daha fazla mahvedemez. Bir şeylerin olduğuna dair çok büyük bir işaret var ve eğer akıllılarsa, bir şey almadan önce oradan çıkacaklar.

Ev alarm sistemlerinin yaklaşık 40 yıldır buralarda olmasının bir nedeni var. Çalışırlar.

Standart ev  bir kontrol tuş takımı, kapılarınız ve pencereleriniz için temas sensörleri ve hareket dedektörlerinden yararlanır. Çoğu sistem çoklu modları yapılandırmanıza izin verir, böylece evdeyken ve dışarıdayken mülkünüzü koruyabilirsiniz.

Artık bir ev için ADT üzerinden geçmeniz gerekmez. Bir sistemi çoğu çevrimiçi satıcıda bulabilir, böylece yüklemeyi kendiniz halledebilirsiniz. Ancak, kendiniz yapmakta usta ya da rahat değilseniz, kurulumu sizin için yapmak üzere bir profesyonel kiralamanızı öneririz. Sistem, yalnızca evinizi düzgün bir şekilde monte edilmiş ve yapılandırılmışsa koruyacaktır.

EV ANKETİ SİSTEMİ

kameralarını evinizin etrafındaki görünür alanlara kurmak, sadece ne olduğunu ve ne zaman yaptığınızla ilgili görüntüleri yakalamanıza izin vermekle kalmaz, pasif bir caydırıcıdır. Bir hırsız kameralı bir ev gördüğünde, bu sorunların sıfır kısmını istiyor, çünkü yakalanırlarsa tam anlamıyla onlara karşı kullanılabilecek somut kanıtlar sunuyorlar.

Polise video kanıtı verildiğinde astronomik olarak fırlama yapma ihtimali. Hırsızların istediği son şey bu.

Evinizin etrafına bir sistemi kurarken, ön kapınızı, yan bahçenizi, arka bahçenizi ve araba yolunuzu kaplayan kameralara sahip olduğunuzdan emin olun. Bunlar, hırsızların kameraya girip yakalanması garantili yüksek riskli bölgelerdir.

En güvenilir üreticilerinden 337 dolardan başlayan geniş bir ev güvenlik kamera sistemi yelpazesi sunuyoruz .

HALKA KAPI VE KAMERALAR

Zil sesi sadece akıllı video kapı zilleriyle tanınıyordu , ancak son zamanlarda ufkunda neyin olduğunu bilen dış mekan kameraları ve ev alarm sistemlerini içerecek şekilde kataloglarını genişletti.

Ring’in ürünleri çok basit ve anlaşılır. Evinizin çevresine kolayca monte edilirler ve minimum konfigürasyon veya kurulum ile birlikte sorunsuz bir şekilde entegre olurlar. Videoyu kapı zili kameranızdan veya dış mekan kameralarınızdan, iOS / akıllı telefon veya tabletteki Ring Uygulamasından çarpıcı 1080p yüksek çözünürlükte izleyebilirsiniz.

Kameraları gece görüş kaydı, hareketle etkinleştirilmiş bildirimler, iki yönlü konuşma, dahili siren, Ethernet üzerinden güç ve WiFi bağlantısı özelliklerine sahiptir, böylece bunları 30 dakika veya daha kısa sürede ayarlayabilirsiniz!

Ring’in yaptığı şeyi yapmaya çalışan birçok marka var, ancak yine de en iyisini yapıyorlar. Tüm konut müşterilerimiz için Ring’i şiddetle tavsiye ediyoruz ve Ring ürünleri hattımızı buradan inceleyebilirsiniz.

İŞARET / ÇIKARTMA

Gerçekçi bir şekilde, bahçenizdeki bir işaret veya ön pencerelerdeki etiketler, potansiyel bir hırsızı evinize girme konusunda iki kez düşünmek için yeterlidir. Sadece bir alarm sistemi, kameraları veya mülkünüzün sekmelerini tutan bir köpeğin bile geçmesi için yeterlidir.

Bu işaretlerden birini 10 dolardan daha az bir ücret karşılığında ve bir kaç dolara (büyüklüğüne bağlı olarak) bir çıkartma alabilirsiniz.

Çıkartmalar kullanacaksanız, bunları yerleştirmek için en iyi yerler tüm pencerelerinizde düz görünümdür. Gözetleme işaretiniz ön bahçenizde, caddeden düz bir şekilde görülebilmeli ve hem gündüz hem de gece görülebilmelidir.

Bununla birlikte, bu yöntemin diğer tarafı, hırsızlar şanslarını denemeye ve her ne kadar evinize girmeye karar verirse, israf etmemeleridir. Bir pencereyi kırarlar veya kapınızı kırarlarsa bir alarm çalmaz. Evinize girerken her hareketini yakalayan bir video olmayacak. Sadece geride bırakmaya karar verdikleri her şeyden vazgeçeceksiniz ve yeri doldurulamaz bir şey alırlarsa, gitmiş oluyor.

Evinizi istediğiniz şekilde koruyabilirsiniz, ancak bir işaret ya da etiket rulosu kullanacaksanız, yukarıdaki yöntemlerden birine (veya daha fazlasına) ek olarak kullanmanızı öneririz.

RECAP

Evinizi korumak konusunda asla çok güvende olamazsınız. Overkill gibi hissediyorum, ancak tüm bu ev güvenlik ürünleri ile gitmenizi öneririz. İçinizin rahat etmesi ve değiştirilemeyecek olanların korunması için bir fiyat etiketi koyamazsınız. TV’niz, dizüstü bilgisayarınız ve ses sisteminiz sadece bir şeydir. Sigorta bunu karşılayabilir, ancak sigorta babanızın saatini, büyükannenizin nişan yüzüğünü veya ailenizi değiştiremez.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More