En İyi Video Gözetim(CMS) Programları

4 215

Video Gözetimi En İyi Uygulamaları: Yönetim, İlke ve Sistem Yönetimi Kılavuzu

Gözetim zincirini koruyarak, hızlı ve kolay arama ve olanağı sağlayan ve kuruluşunuzu koruyan video gözetiminin en iyi uygulamalarını nasıl uygulayacağınız hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

PDF simgesiSecurityHive Video Gözetim En İyi Uygulamalar Kılavuzu (461Kb / 41 sayfa)

 

Kamera seçimini ve yerleştirmeyi anlama, uygun entegrasyon ve doğru politikalar, kuruluşunuzun video gözetim altyapısından en iyi şekilde yararlanmasını sağlar.

Bu belgenin amacı, şirketlere bir video gözetim sisteminin genel yönetimi, politikaları ve yönetimi hakkında bilgiler sunmak ve video gözetim ortamları için en iyi uygulama uygulamaları için öneriler sunmaktır.

Video gözetim sistemleri daha yaygınlaştıkça, birçok rapor ve araştırma organizasyonu, şirketlerin video gözetim çözümlerini uygulamak için kullandığı etkin ve etkili yöntemleri ve yerel, eyalet ve federal yönetmeliklerin yanı sıra kurumsal yönetimin birçok gereksinimine en iyi nasıl uyacaklarını ortaya koymuştur. .

“Video Gözetimi En İyi Uygulamaları”, şirketler tarafından gereksinimlere ve iş ihtiyaçlarına uymak için kullanılan etkin ve etkili yöntemlerdir. Aşağıda, bir video gözetim çözümünün uygulanması ve yönetilmesi için en iyi uygulama kılavuzları bulunmaktadır.

Video gözetim sistemleri daha yaygınlaştıkça, birçok rapor ve araştırma organizasyonu, şirketlerin video gözetim çözümlerini uygulamak için kullandığı etkin ve etkili yöntemleri ve yerel, eyalet ve federal yönetmeliklerin yanı sıra kurumsal yönetimin birçok gereksinimine en iyi nasıl uyacaklarını ortaya koymuştur. .

Geleneksel analog video, 1920’lerden beri var olmuş ve aynı temel günümüzdeki çoğu video gözetim sistemi tarafından kullanılmaktadır. Tıpkı CD’ler ve DVD’ler, sesli kasetler ve VHS kasetleri değiştirildiğinde, analog çözümlerin yerini IP tabanlı ağlar ve video depolama sistemleri alıyor. Analog sistemlerin iyi performans gösterdiği ve doğru video gözetiminin belirtilen gereksinimlerini karşılayabilecek çok sayıda alan bulunmaktadır.

Araştırma şirketi In-Stat’e göre, ağ IP kameraları 2014 yılında satışlarını aşacak. Yeni kurulumlar veya eski bileşenleri değiştirirken dijital IP tabanlı bir sistem hızla tercih edilen teknolojik tercih haline geliyor. Bu belge, video gözetim uygulamalarının en iyi uygulamalarını kapsar.

Bilgisayar teknolojilerindeki ilerlemelerle birlikte, video gözetim yönetimi sistemleri daha dijital, IP tabanlı bir altyapıya yaklaşıyor. Kaydediciler, anahtarlar, bilgisayarlar, sunucular ve İnternet ile arabirim yapabilen IP tabanlı çözümlerle, daha kapsamlı kapsamlı yönetim işlevselliği uygulaması mümkündür. Yeni teknolojiler ve yönetim gelişmeleri, kurumların video gözetim çözümü için en iyi yatırım getirisini elde etmesini sağlayan yeni kavramlar sunuyor. Bu yöntemlere “en iyi uygulamalar” denir.

4 Comments
 1. Retro says

  Bilgilendirici bir yazı olmuş teşekkür ederim..

 2. Berker Akkiray says

  Lütfen yardım edin ben yapamadım.

 3. Mustafa Ceylan says

  Teşekkürler,cidden işime yaradı.

 4. Bestami Ağırağaç says

  Teşekkürler .

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More