En İyi İş Güvenlik Kamerası Sistemleri

2 68

İşletmeniz için en iyi güvenlik kamerası sistemini seçmek, birkaç önemli faktörü göz önünde bulundurmanızı gerektirir. En önemli faktör, ürünlerinin ve müşterilerinin arkasında duran bir şirketle çalışmaktır.Burada CCTV Hizmetleri’nde, sana önemli olan şeyleri güvende tutmakla ilgileniyoruz.
Avantajlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın.

İş güvenlik sistemleri dahili teknolojisini içermelidir. Bu gelişmiş özellik , hareket algılandığında kameraların yalnızca video verilerini kaydetmelerini sağlar . Bir olay olması durumunda, bu özellik tek başına işletme sahiplerine sigorta şirketleri ve polis için dokümantasyon sağlamak için saatlerce videonuzun kaybolmasını önleyebilir.

CCTV Hizmetlerinin teknolojisini kullanmasının bir başka yolu, birileri mülkünüzde saatlerce çalıştıktan sonra veya kapalı sınırlar alanında olduğunda uyarı vermektir. Müşterilerimiz bu yeni teknolojiyi büyük bir memnuniyetle karşılıyorlar.
Hareket alarmı teknolojisi hakkında daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın .

İş güvenliği sistemlerini göz önünde bulundurmanın en önemli iki nedeni, neler olup bittiğini kaydetmek ve kırılmaları ve vandalizmi caydırmaktır. Bu nedenle sadece Full HD Gözetim Sistemleri kullanıyoruz . Bir olayın olması durumunda, sisteminiz tarafından yasal ve adli amaçlarla kaydedilen kişilerin belirlenmesi çok önemlidir. CCTV Hizmetlerinde, yalnızca Yüksek Çözünürlüklü Kamera Sistemleri kuruyoruz. Sistemlerimiz HD TV ile karşılaştırılabilir video netliği sunar.
Güvenlik kamera kurulumu hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın.

İş Güvenliği Sistemlerinde Önemli Özellikler

Aranacak diğer önemli bir özellik , işletmenizi herhangi bir bağlantısından, dünyanın her yerinden günde 24 saat uzaktan erişime erişmektir . CCTV Gözetleme Sistemlerimiz ile ilgili en iyi şey, Kablosuz Uzaktan İzleme’yi standart bir özellik olarak içeriyor olmasıdır.

İşletmenizin üstünde her zaman kalmanızın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bir çalışandan sadece bir tanesi sana en iyi müşteriye mal olabilir. İşletmenizi her an kontrol edebilme özelliği sayesinde, işinizi olumsuz etkilemeden profesyonelce davranışı ortadan kaldırabilirsiniz. İzlediğinizi bildiklerinde çalışanların en iyi davranışları olduğunu her zaman unutmayın.
Kablosuz uzaktan görüntüleme hakkında daha fazla bilgiyi burayı tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Depolama kapasitesi, bir güvenlik sistemi seçerken aramak için başka bir özelliktir. Çoğu güvenlik kamerası sistemi, yalnızca bir haftadan 90 güne kadar video verilerinizi saklar. Değişik zaman sürelerinin pek çok nedeni vardır, ancak gerçekte depolama kapasitenizin sonuna geldiğinizde güvenlik kameralarınız DVR önce en eski verileri kaydetmeye başlayacaktır. Bu yüzden kendinize şunu sorun: Verilere aylar, bir yıl, hatta on yıl sonra ihtiyacınız olursa ne olur?

CCTV Hizmetleri, müşterilerimize, sistem ömrü boyunca Sınırsız Video Veri Depolama hizmetimizle mükemmel bir çözüm sunar. Aslında müşterilerimizden biri bize yıllar önce fikir verdi. Bize bahsettiği zaman, yalnızca geçmekte olan bir söz konusuydu çünkü müşterilerinin birisi, veriler silindiği için alınamayan bir olaya sahipti. Şirket Başkanı, fikrimizi sistem mühendislerinden birine sundu ve Virtual Video Vault Teknolojimiz doğdu. Müşterimizin verilerini sürekli olarak, periyodik olarak gün boyunca bulutta depolarız. Bu, fırtınalar, çalınan DVR üniteleri, silinmiş veriler vb. Verilerini güvende tutar. Her şey bulutta güvenli bir şekilde saklanır, böylece video verileriniz her zaman sizi korumak için orada kalır.
Sınırsız video depolama alanımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın.

Buna ek olarak, sorunların ortaya çıkması durumunda CCTV Hizmetlerinin orada olacağından emin olun. Sistem Sağlık İzleme Yazılımımızda, bu problemleri uzaktan ( üzerinden) çözen zamanın% 90’ından fazlası. Sisteminizde bir sorun olduğunda teknisyenlerimiz otomatik olarak uyarılır ve siz de bilgilendirilirsiniz.
Sistem Sağlık İzleme ile SMART CCTV Teknolojimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın.

Son olarak, fakat en az değil, kullanıcı dostu bir sistem istiyorsanız ve bu, yalnızca sisteminizi uzaktan izlemenize izin vermez, ayrıca gerekirse değişiklik yapmak için sisteminize uzaktan erişmenizi sağlar. Mobil uygulamamız kameralarınızı, kayıtlı videolarınızı, yönetici alanınızı vb. Görüntülemenizi sağlar. Kullanımı çok kolaydır ve hayatınızı çok daha az karmaşık hale getirecektir.
İşletmeniz için en iyi gözetim sistemini neye düşündüğümüz hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın.

2 Comments
  1. Aklar Çörekçi says

    Emeğinize Sağlık .

  2. Retro says

    Paylaşım için minnettarım bayım.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More