En İyi Güneş Enerjili Güvenlik Kameraları 2020 - DVR Destek | Türkiyenin Güvenlik Destek Sitesi

En İyi Güneş Enerjili Güvenlik Kameraları 2020

Güvenlik, bu günlerde ister işletmelerin ister özel mülklerin korunmasıyla ilgili olsun, son derece endişe vericidir, bu nedenle 24 * 7, 365 güvenlik gözetimine sahip olmak şarttır.

Bir güvenlik kamerası satın almak veya hatta yüklemek çok da önemli değil, ancak doğru ürüne yatırım yaptığınızdan emin olmanız gerekiyor.

Bunları her gün satın almıyorsunuz.

Bizim durumumuzda bir güvenlik kamerası satın alırken, sizi ilgilendiren şey, bu ekipmanın güvenilir ve kendi kendine sürdürülebilir olup olmadığıdır.

Bir güvenlik kamerası almayı planladığınızda, bir güneş güvenlik kamerası doğru seçenektir.

Bir güneş güvenlik kamerası kurmanın faydaları sınırsızdır.

Sadece birkaçını belirtmek için, elektrik faturanız ay sonunda bir böbreğinize mal olmayacaktır, gözetiminizin çalışma süresinin elektrik kesintisi riski olmadan 24 saat olduğundan emin olabilirsiniz.

Bu liste esas olarak solar şarjı destekleyen ev güvenlik kameralarından oluşmaktadır. Güneş enerjisiyle çalışan güvenlik kameralarından bazıları orta sınıf fiyat aralığına, bazıları ise premium kategoriye aittir.

Bununla birlikte, başlayalım.

İşte en iyi 10 güneş enerjili güvenlik kameraları ve 2020 için incelemelerinin bir listesi.

1. Açık Güneş Akülü Güvenlik Kamerası, Soliom Kuş S60

q? encoding=UTF8&ASIN=B07KJYJ558&Format= SL160 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=solarpowerner 20&language=en US
Soliom güneş güvenlik kamerası, güvenilir bir güneş paneli ve 4000mAh pil ile donatılmış özellikli bir güvenlik kamerasıdır. Güç kaynağınız kapalıyken korumanızın asla düşmemesini sağlar.

Dış mekan gözetimi için çok uygundur, çünkü geniş açılı görüşlü 1080p video kaydı yapabilen bir kablosuz kamera barındırır . Hareket algılama sistemi, 0,7 saniyelik hızlı tetikleme hızı nedeniyle yanlış uyarı şansı bırakmadığından çok güvenilirdir. Bir nesnenin menzilindeki hareketini anında algılayabilir ve uygulama üzerinden kolayca erişilebilen video görüntüleri kaydedebilir.

Soliom güneş güvenlik kamerası, zorlu hava koşullarında işlevsel kalmasını sağlayan IP66 hava koşullarına dayanıklılık derecesine sahiptir. 4000mAh bataryası -4 140 ila 140 ℉ (-20 ℃ ~ + 60 ℃) arasında değişen sıcaklıklarda çalışabilir.

Akıllı algılama otomatik olarak gündüz ve gece modları arasında geçiş yapabilir. Bu fotoğraf makinesine yerleştirilen güçlü LED ışığı, gece boyunca 33-49ft görünür bir menzil sağlar. WiFi özellikli kablosuz güneş güvenlik kamerası olan kurulum işlemi oldukça basittir ve aynı zamanda menzilindeki kişilerle sesli olarak etkileşime girmenizi sağlar.

Artıları ve Yararları:
 • 1080p video kaydına sahip geniş açılı kamera
 • Yanlış alarm riski olmadan güvenilir alarm sistemi
 • Zorlu hava koşullarında çalışmasını sağlayan IP66 derecesi

 


 2. ENSTER Güneş Akülü Güvenlik Kamerası

q? encoding=UTF8&ASIN=B07R6BXFJ9&Format= SL160 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=solarpowerner 20&language=en US

Dahili 2500mAh pil ile donatılmış kablosuz, güneş enerjisiyle çalışan bir güvenlik kamerasıdır. WiFi özellikli olduğu ve güneşten harcanan güneş enerjisi üzerinde çalıştığı için karışık kablolar ve elektrik faturaları hakkında endişelenmenize gerek yok.

ENSTER Güneş Pilli Güvenlik Kamerası, Android ve iOS Akıllı Telefonlar için mevcut olan uBell uygulaması aracılığıyla Akıllı telefonunuzdaki video gözetimini canlı olarak izlemenizi sağlar. Gece görüş teknolojisi, 1080p’de 30 ft mesafeye kadar kayıt yapmasını sağlar.

Sunulacak çok şey olan bir ürün hakkında şikayet edemezsiniz. PIR hareket algılama teknolojisi 9.8-16.4ft aralığında otomatik olarak hareketi algılayabilir, böylece kısa bir video klip kaydeder ve Akıllı telefonunuza gönderir.

Bu güneş güvenlik kamerası IP65 derecesine sahiptir ve dış mekan gözetimi için uygun bir üründür. Bunun yanı sıra, şirket tarafından sağlanan 30 günlük iade politikası ve 180 günlük ürün garanti politikası ile birlikte gelir.

Artıları ve Yararları:
 • 128 GB’a kadar SD kartların yanı sıra bulut depolamayı da destekler
 • 90 derece görüş açısı
 • Mükemmel satış sonrası politikası

 


 3. Reolink Tarafından Pro Kablosuz Dış Güvenlik Kamerası

q? encoding=UTF8&ASIN=B07GBVXHL6&Format= SL160 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=solarpowerner 20&language=en US

Reolink Argus Pro Kablosuz Dış Mekan Güvenlik Kamerası, uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış ergonomik olarak tasarlanmış, iyi donanımlı bir güvenlik kamerasıdır. IP65 derecesi ile kanıtlandığı gibi, sağanak yağış veya aşırı güneş ışığı zorlu hava koşullarına kolayca dayanabilir.

Dahili bir SD kart yuvası, şarj edilebilir pil ve pilini 5V, 2A güç adaptörü ile şarj etmek için kullanılabilen bir USB bağlantı noktası ile donatılmıştır. İsteğe bağlı olarak orijinal bir Reolink güç adaptörü ve bir Reolink güneş paneli satın alabilirsiniz.

Geliştirilmiş gece görüş teknolojisi, 33 ft mesafeye kadar kristal netliğinde HD videolar çekebilir. 64 GB depolama alanına kadar bir bellek kartıyla donatabilir veya 2.4G WiFi yönlendirici aracılığıyla bulut depolama alanına bağlayabilirsiniz.

Bu güvenlik kamerası tarafından kaydedilen videoları fazladan ödemek zorunda kalmadan izlemek için Reolink uygulaması ve istemcisi sağlanacaktır. Kurulumu kolaydır ve kurulumu tamamlamak için profesyonel bir ele veya sofistike bir donanıma ihtiyaç duymaz.

Artıları ve Yararları:
 • Şarj yuvası ile birlikte verilir
 • Full HD videolar çekebilir
 • IP65 derecesi ile geliyor

 


 4. A-Zone Tarafından Güneş Hareket Sensörü Işık Açık

q? encoding=UTF8&ASIN=B07H95PDXN&Format= SL160 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=solarpowerner 20&language=en US

Farklı insanların farklı güvenlik ihtiyaçları vardır, bu nedenle bazı insanlar güneş enerjili güvenlik kameralarını kendileri için yararlı bulabilirken, hareket sensörü etkin dış mekan ışıklarına olan gereksinim göz ardı edilemez.

Bu nedenle, hareket sensörü teknolojisine sahip güneş enerjili dış mekan ışıklarına ihtiyacınız varsa, bu pazarda alabileceğiniz en iyisidir. PIR hareket algılama sistemi, 10-26ft ve 120 derece açıyla öfkeli hareketleri algılayabilir.

LED’lerin ışık yoğunluğunu ON, OFF ve DIM gibi farklı modlara geçiren fotoğraf sensörleri ile donatılmıştır. Işık ne kadar parlak olursa, pil kapasitesi o kadar düşük olur. Bu nedenle, DIM modu güneş enerjisinden tasarruf etmenize yardımcı olabilir.

Bunun dışında, IP66 sınıfı su geçirmezlik derecesine sahiptir ve toza ve suya kolayca dayanabilir. Garaj, bahçe, sundurma vb.Için en uygundur. Güneş paneli 5-6 saat içinde tamamen şarj edebilir ve DIM modunda 2 gün sürekli aydınlatma sağlayabilir.

Artıları ve Yararları:
 • Yüksek yoğunluklu LED ışıklar
 • Çoklu Çalışma Modları
 • Otomatik ışık yoğunluğu ve hareket algılama

 


 5. StartVision Güneş Enerjili Kablosuz Ev Güvenlik Kamerası

q? encoding=UTF8&ASIN=B07J5FR6GP&Format= SL160 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=solarpowerner 20&language=en US

StartVision Güneş Enerjili Kablosuz Ev Güvenlik Kamerası, Telsiz ve hava koşullarına dayanıklı bir güvenlik kamerasıdır. Hem iç hem de dış mekan kullanımı için ideal hale getiren IP65 hava koşullarına dayanıklılık derecesi ile birlikte gelir.

Bu güneş enerjili güvenlik kamerası, ayarlanabilir bir güneş paneline sahiptir ve bir çift 18650 şarj edilebilir pil ile çalışır. Gece boyunca Full HD 960p videolar çekebilir. Dahili kızılötesi ışık teknolojisi, karanlık ortamlarda bile görüş mesafesini 33 metreye kadar artırır.

StartVision Güneş Enerjili Kablosuz Ev Güvenlik Kamerası, Akıllı hareket algılama alarm sistemi ile çok iyi bilinir ve video kayıtlarını anında mikro SD kartta saklar.

Kolayca çalıştırılabilir ve bağlantı amaçları için 2.4 Ghz WiFi bandını destekler. 32 GB depolama alanına kadar bellek kartlarını destekler. Kayıtlara Play Store’da ve App Store’da bulunan yerel uygulaması aracılığıyla kolayca erişebilirsiniz .

Artıları ve Yararları:
 • Ayarlanabilir güneş paneli
 • Son derece dayanıklı ve verimli piller
 • İyi uygulama desteği

 


 6. Henxlco 4Pack Kukla Güneş Güvenlik Kamerası

q? encoding=UTF8&ASIN=B01C2UJU5Q&Format= SL160 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=solarpowerner 20&language=en US

Bu sadece ara sıra izinsiz girişçileri uzak tutmak isteyen insanlar içindir. Bunlar gerçek ekonomik gibi görünen 4 çok ekonomik, ışık yanıp sönen kukla güvenlik kameraları paketidir. Güneş enerjisi yoksa, yedekleme amacıyla bir çift AA pil takmanız gerekir.

Gerçek güvenlik kamerası gövdeleri, gerçek olanlara benzeyen sahte lenslerle doludur. Bunun yanı sıra, potansiyel istilacıları önlemek için kızılötesi yanıp sönen LED ışıklar da mevcuttur. Bunlar gerçek olanlara ulaşabildikleri kadar yakın.

Pakette gerekli kurulum donanımını, sahte kameraları ve kullanım kılavuzunu bulmalısınız. AA pilleri pakete dahil olmadıkları için kendiniz satın almanız gerekir. Ayrıca güneş enerjisiyle çalışan güvenlik kameralarına gitmenizi tavsiye ederiz, ancak bu sebeple yaramaz insanları ya da sadece gösteriş için saklamak gerekir.

Artıları ve Yararları:
 • Güneş enerjili
 • Çok ekonomik fiyatlı
 • Yanıp sönen LED ışıkları mevcut

 


 7. Funxwe 1080P Full-HD Güneş Enerjisi WiFi IP Kamera

q? encoding=UTF8&ASIN=B078L1LNBD&Format= SL160 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=solarpowerner 20&language=en US

Anlaşmayı sizin için daha da tatlı hale getirmek için, Funxwe güneş enerjili güvenlik kamerası, 1080p video kaydı yapabilen f1 / 8 diyafram açıklığına sahip 2.0MP sensörle kutsanmıştır. Bundan daha parlak ve net bir video kaydı bekleyebilirsiniz.

Gelişmiş Gece Görüş teknolojisi, 80 metreye kadar mesafeden video çekmesini sağlar. Objektifi 6 mm boyutunda, 3x dijital zum özelliğine sahip ve Alüminyum alaşımlı metal bir kabuk içinde kalıyor. IP66 sınıfı, onu alabileceğiniz en iyi hava koşullarına dayanıklı güneş enerjili güvenlik kameralarından biri yapar.

Sağlanan güneş paneli son derece verimlidir ve kameraya düzenli güç kaynağı sağlar ve hareket halindeyken pili şarj eder. 11600mAh pil suyuna sahip bir çift pilin yaklaşık 5 yıllık çalışma kapasitesi vardır.

İOS ve Android Akıllı Telefonlar için, bir kullanıcının programlı kayıtları, Anlık Görüntüleri, Döngü kayıtları, Akıllı oynatma vb. veya eşler arası AP bağlantısı.

Artıları ve Yararları:
 • Gece boyunca uzun menzil (260ft)
 • Uzun ömürlü pil
 • IP66 sınıfı su ve toz geçirmezlik derecesi

 


 8. FREECAM Güneş Paneli Şarj Edilebilir Pille Çalışan Güvenlik Kamerası

q? encoding=UTF8&ASIN=B0776QHXDD&Format= SL160 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=solarpowerner 20&language=en US

FREECAM Solar Panel Şarj Edilebilir Pille Çalışan Güvenlik Kamerası dış mekanda kullanıma uygundur. Kablosuz WiFi özellikli bir güvenlik kamerasıdır ve 32GB’a kadar SD kartı destekler. Paketle birlikte size 8 GB ücretsiz olarak sunulacak.

Pilini manuel olarak şarj edebilir veya verimli güneş panelinin işi yapmasına izin verebilirsiniz. Akıllı PIR hareket sensörü çok hassastır ve geniş açılı sensörü (10 Metre IR Aralığı) insan hareketlerini zahmetsizce tespit edebilir.

Uygulama aracılığıyla gerçek zamanlı ve tam zamanlı uyarılar alacaksınız. Bu güvenlik kamerasıyla ilgili bir başka iyi şey, 20 saatlik güneş ışığından sonra tam bir ay boyunca çalışmasına izin veren düşük güç tüketimi. Farklı güvenlik kameraları, hava koşullarına karşı koruma özelliklerini gösteren farklı IP derecelendirmeleriyle derecelendirilmiştir ve ihtiyaçlarınız için mükemmel olanı seçmekte özgürsünüz.

FREECAM güneş enerjili WiFi kamera uzun bir bekleme süresi ile birlikte gelir ve günde 10-20 olay kaydı ile güneş ışığı olmadan 30-60 gün çalışabilir. Bu ürün, hareket halindeyken ücretsiz kamera ışıklandırmalı kamera hakkındaki sorularınızı yanıtlamak için bir yıl ürün garantisi ve 24 saat hizmet e-postası ile birlikte gelir.

Artıları ve Yararları
 • Ultra düşük güç tüketimi
 • Verimli geniş açılı sensör
 • Bir yıl ürün garantisi

 


 9. MAXSA Yenilikleri 44642-CAM-BK Maxsa Harekete Geçirilmiş Güneş Güvenlik Kamerası ve Projektör

q? encoding=UTF8&ASIN=B00432S99U&Format= SL160 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=solarpowerner 20&language=en US

MAXSA Innovations 44642-CAM-BK Maxsa Harekete Geçirimli güneş güvenlik kamerası, 640p çözünürlüğe kadar 480 x640 piksele kadar video kaydedebilen dahili bir lense sahiptir. Video klipler .avi formatında kaydedilir.

Mikro SD kart yuvası ile donatılmış Maxsa Motion-Activated güneş güvenlik kamerası, hareket algılamasıyla gece gündüz çekilebilen 5 saate kadar görüntü depolayabilir. Her zaman kolayca erişilebilen 16GB micro-SD kartı destekler.

Bu cihazda bulunan kamera, gündüz 110 derecelik aralıklarla video çekebilir ve projektörden faydalanarak geceleri 15 feet uzaklıktan hareket algılayabilir ve video kaydedebilir. Bu güneş enerjili güvenlik kamerasında bulunan dahili led hareket ışığı 878 lümenin üzerinde bir parlaklığa sahiptir.

Güneş birkaç gün boyunca dışarı çıkmazsa, bu güvenlik kamerası 3.7v 4.4Ah Li-Ion şarj edilebilir pil paketini kullanacak ve kamerayı çalışır durumda tutacaktır. Gövde plastik bir yapıya ve siyah renktedir. Bu güneş enerjili güvenlik kamerası, her iklimde kullanılabilir olmasını sağlayan IP-44 hava koşullarına dayanıklı bir dereceye sahiptir.

Artıları ve Yararları
 • Kayıt için dahili lens
 • Verimli geniş açılı sensör
 • kötü hava şartlarına dayanıklı

 


 10. Celibate Güneş Akülü Telsiz Güvenlik Ev Kamerası

q? encoding=UTF8&ASIN=B07PM2CZHT&Format= SL160 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=solarpowerner 20&language=en US

Pille çalışır; ayarlanabilir güneş paneli ile donatılmış kablosuz güvenlik ev kamerası. Gece boyunca yedek güç kaynağı görevi gören bir çift 18650 şarj edilebilir pil içerir.

Güneş panelinin açısı, kullanıcının maksimum güneş enerjisinden yararlanmasını sağlayan ayarlanabilir. En son pil koruma teknolojisini gösterir ve pil dolduğunda pile zarar vermeden şarjı otomatik olarak durdurur.

Çekim sensörü full HD 1080P videoları kaydedebilir. Bu güvenlik kamerasındaki gece görüş teknolojisi, 6 adet IR ışık ile birlikte bir HD gözetim kamerasından oluşur ve gece görüş efektini geliştirir.

2.4Ghz bant genişliği WiFi üzerinden çalışır ve Android ve iOS akıllı telefonlarla uyumludur. Şunları yapabilirsiniz indirmek gerçek zamanlı olarak Smartphone ve erişim Video kaydına ilişkin “ToseePlus” app.

Alarm özelliğine sahip PIR algılama sistemi, kullanıcının videoyu otomatik olarak bir micro-SD karta kaydederken hareket algılandığında kullanıcının gerçek zamanlı itme alarmları almasını sağlar.

Artıları ve Yararları:
 • 3 kişiye kadar aile kamera paylaşım özelliği
 • Ayarlanabilir güneş paneli
 • Geliştirilmiş gece görüş teknolojisi

 


 11. Vosker V200 LTE Kablosuz Dış Ortam Güvenlik Kamerası

q? encoding=UTF8&ASIN=B07N1SD1G3&Format= SL160 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=solarpowerner 20&language=en USVosker V200 LTE güvenlik kamerası kablolu bağlantı veya WiFi kullanılabilirliği gerektirmez, bunun yerine bağımsız LTE bağlantı hizmetinde çalışır. Bu Vosker tarafından masraflı sunan ama sizin vs. hareket tespit Onun akıllı hareket dedektörleri otomatik olarak tetiklendiği şantiyelerde, kır evlerinin ve gönder uyarıları izlenmesi için eşit prim-özellikli ideal cep telefonu. Ayrıca bulutta depolanan eski videoları oynatma seçeneğiniz de vardır.

Bu güvenlik kamerası merceği, gündüz veya gece olsun, her zaman yüksek çözünürlüklü görüntü ve videolar çekebilir. Ayarlanabilir gece görüş hassasiyeti ile birlikte gelir ve Vosker Sense AI tanıma teknolojisi ile donatılmıştır.

LTE uyumlu bir güvenlik kamerası olduğu için Smartphone’unuza kolayca erişebilirsiniz. Ancak, bir aylık sınırsız kullanımdan sonra LTE planlarını servis sağlayıcınızdan ayrıca satın almanız gerekir. Bu kablosuz güneş enerjili güvenlik kamerası için satış sonrası destek, şirket tamamen dikkat çekici 2 Yıllık Sınırlı Garanti ve hareket halindeyken teknik destek sağladığı için mükemmeldir.

Güneş enerjisiyle çalıştırılmanın yanı sıra, içinde 8 AA pil barındırıyor ve bu da uzak bölgelerde kullanım için mükemmel bir satın alma. Su geçirmez bir güvenlik kamerasıdır. Sadece beş dakika içinde monte edebilir ve ayarlayabilirsiniz.

Artıları ve Yararları:
 • Vosker Sense AI tanıma teknolojisi
 • 8 adet AA pil dahil
 • Bağımsız LTE bağlantısı

 


 12. Reolink Argus 2 + Güneş Paneli

q? encoding=UTF8&ASIN=B07GBRV8W5&Format= SL160 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=solarpowerner 20&language=en USReolink Argus 2+ güneş paneli, Reolink’in sunduğu bir başka uygun fiyatlı ev güvenlik kamerasıdır. Kablosuz bir kameradır, bu nedenle karışık kablolar ve kolay kurulum prosedürü yoktur. Şarj edilebilir bir pil ile birlikte gelmesine rağmen, şirket bu güvenlik kamerasıyla sağlanan güneş panelinin o kadar verimli olduğunu iddia ediyor ve pili asla şarj portu üzerinden şarj etmeyeceksiniz.

Bu kablosuz, güneş enerjisiyle çalışan güvenlik kamerası, gündüzleri canlı 1080p HD videolar çekebiliyor ve çarpıcı gece görüşü, 130 derecelik geniş görüş alanının yanı sıra 33 metreye kadar video çekebiliyor. Gece boyunca çekilen görüntüler gece bile çok canlı ve renklidir, çünkü yıldız ışığı CMOS sensörü ve görüntüleri herhangi bir aydınlatma koşulunda aydınlatabilecek 6 adet 850nm kızılötesi LED’lere sahiptir.

Reolink Argus 2+, gözetim sırasında video kaydetmek ve görüntü yakalamak için 64 GB’a kadar mikro SD kartları destekler. Ayrıca kullanıcılara tüm görsel verilerini doğrudan bulut depolama alanında depolama seçeneği sunar.

Reolink, güvenlik kamerasına her yerden uzaktan erişmenizi sağlayan bir uygulama sunar. Bu uygulama Android ve iOS Akıllı Telefonlarla uyumludur ve ayrıca canlı görüntü ve video oynatma gibi özelliklerin keyfini çıkarmanızı sağlar. Bu ürünü% 100 para iade garantisi geri çekilmeden önce acele etmeli ve satın almalısınız.

Artıları ve Yararları:
 • Gece görüşü için Starlight CMOS sensör
 • Depolama kapasitesi 64GB’a kadar genişletilebilir
 • Zengin özelliklere sahip bir Android ve iOS uygulaması sağlanır

 


 13. Açık Güneş Enerjili Viewzone Tarafından Güvenlik Kamerası

q? encoding=UTF8&ASIN=B07JNBLJCM&Format= SL160 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=solarpowerner 20&language=en USBu güneş enerjili güvenlik kamerası, dış mekan kullanımı ve iç mekan kullanımı için uygundur. Kolayca arabanızın araba yolu, kapı, sundurma, çiftlik, dükkan, vb duvara monte edebilirsiniz. 2.4 GHz WiFi bant üzerinde çalışan bir kablosuz açık güneş güvenlik kamerası. AP bağlantısıyla da uyumludur, ancak bu modda kısa mesaj uyarıları desteklenmez.

Bu canavar, dahili güneş paneli tarafından otomatik olarak şarj edilen 6400mAh şarj edilebilir bir pil ile çalışır. Güneş panelinin açısı daha fazla güneş radyasyonu toplayabilmesi için ayarlanabilir.

Batarya dolduğunda daha fazla şarjı otomatik olarak durduran koruyucu bir teknoloji ile birlikte geldiğinden fazla şarj edilmesinden endişelenmenize gerek yok. PIR alarm sistemi, bir Smartphone üzerinden sizi bilgilendirebilir ve şüpheli bir şey tespit ettiğinde alarm sistemi aracılığıyla sizi uyarabilir.

Kızılötesi gece görüş sistemi 16 metreye kadar video çekebilir. Böylece, her gün ve gece görsel gözetim sağlar. Bu güneş enerjili güvenlik kamerası ile ilişkili kablolar, teller vb.Gibi evde kolayca kurulabilir. Şirket, garantili profesyonel yardım ile müşterilerine mükemmel satış sonrası destek sunmaktadır.

Artıları ve Yararları
 • 6400mAh Uzun ömürlü pil
 • Gece görüşlü PIR alarm sistemi
 • Gerçek kablosuz güvenlik kamerası

 


Son düşünceler

En iyi 10 en iyi güvenlik kamerası listesini ve incelemelerini sizinle paylaşmadan önce fiyat, inşa kalitesi, pil kapasitesi, kullanılabilirlik, gece görüş vb. Gibi bir dizi faktörü göz önünde bulundurmak zorunda kaldık.

Ayrıca, kameraların tek başına ev güvenliği için yeterli olmadığının farkındayız. Bu nedenle, dahili hareket algılama ve gece görüş teknolojilerine sahip güneş güvenlik kameralarının bir listesini derledik.

Hareket algılama teknolojisi, güvenlik kameralarının menzili içinde hareket algıladıklarında video yakalamalarını sağlar. Benzer şekilde, Gece Görüşü IR ışıkları yardımıyla gece boyunca yüksek çözünürlüklü videolar çekmeye yardımcı olur.

Umarız en iyi 10 güneş güvenlik kamerası listesinden ve 2020 için incelemelerinden keyif almışsınızdır.

Listede olmayan ve olması gereken birini görüyor musunuz?

Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.