DVR/NVR/IP KAMERA XMEYE UYGULAMASI SIKÇA SORULAN SORULAR

25 22.374

Xmeye, IPhone / DVR / NVR’lerinizin markasını dikkate almadan, Xiongmai teknolojisi tarafından geliştirilen ağ kameraları, video kaydediciler, ağ video kayıt cihazları için uzaktan video izlemeyi destekleyen ve akıllı telefon veya tablet için tasarlanan varsayılan uygulama olan Xiongmai göz kısaltmasıdır. Diğer uygulamalara benzer şekilde, uygulama, güvenlik kamerası / dvr / ve uygulamanız arasında bağlantı kurmak için eşler arası (p2p) protokolüne sahiptir. Bu makalede, sıkça sorulan soruları cevaplamaktan ve sıkça sorulan sorulara cevap vermekten mutluluk duyuyoruz.

WİNDOWS PC / MAC OS X BİLGİSAYAR İÇİN XMEYE UYGULAMASI

Xmeye uygulaması sadece ve akıllı cihazlarda çalışır. Masaüstü bilgisayarlar için, 64 kanallı video gözetim kapasitesini destekleyen Genel VMS yazılımını indirebilir , yerel IP kameraları destekleyebilir veya CloudID kullanarak Internet / uzak ağ kameralarınızı ve ağ video kaydedicinizi ekleyebilir. Genel VMS yazılımı, Windows 32/64 OS ve Mac OS X ile uyumludur. Lütfen Xmeye’nın Windows 10 mobil akıllı telefon için bir uygulaması olmadığını unutmayın.

XMEYE HATA KODU ANLAMI

 • Hata-11204: NAT video bağlantıları maksimum ulaşmak, yeni NAT video bağlantısı izin veremez. Video beslemesine erişmek için çok fazla çevrimiçi kullanıcının bulunması, şifreyi ayarlayabilmeniz veya tekrar erişmek için cihazı yeniden başlatmanızın nedeni budur.
 • Hata-11300: İzin yok, eklenen yeni hesap, cihazınızın destekleyemediği izni ayarladı.
 • Hata-11301: Oturum açma hesabı ve şifre yanlış, lütfen şifreyi iki kez kontrol edin. Bir e-posta adresi yalnızca bir hesaba sahip olabilir.
 • Hata-11302: Hesap / e-posta bulunamadı, yeni bir hesap kaydettirmelisiniz
 • Error-11307: Cihaz mevcut değil veya cihaz çevrimdışı, lütfen IPC / DVR / sisteminizin bilgi sayfasında NAT durumunun başarılı olduğunu kontrol edin. NAT durumu başarılıysa, doğrulamak seri numarası doğrudur.
 • Hata-11314-11315: Şifre yanlış
 • Error-11303: Kullanıcı kilitliyse, DVR / NVR, sistemi tekrar tekrar yanlış şifre ile giriş yapmaya çalışırsa kullanıcıları kilitler.
 • Hata-10005: Ağ zaman aşımı, ağ ortamını değiştirme veya aygıtın sistem sayfasındaki NAT durumunun başarılı olup olmadığını doğrulayın.

CİHAZ EKLERKEN XMEYE BİLİNMEYEN BİR HATA OLUŞTU

 1. Kayıt cihazının NAT durumu, sistemin bilgi sayfası altında başarı sağlamaktır. NAT durumu başarılı olduğunda sadece kamera ekleyebilirsiniz.
 2. Aygıtın seri numarasını, kullanıcı adını ve şifre bilgisini doğrulamak doğrudur.
 3. Uygulamanızın eski bir sürüm olup olmadığını kontrol edin, lütfen en son sürüme geçirin.
 4. DVR / NVR / aygıtınızın yazılımını yükseltmek, eski bellenim soruna neden olabilir.

XMEYE SADECE HD DEĞİL HD ÇÖZÜNÜRLÜK VİDEO İZLEYEBİLİRSİNİZ

Xmeye uygulaması iletme modunu hatırlatırsa, HD’yi desteklemez, uygulama, ağ hızına göre otomatik olarak çözünürlüğü değiştirmesi anlamına gelir. Cihazlarınızın en son ürün yazılımını kullanmasını sağlamak.

XMEYE UYGULAMA ŞİFRESİNİ UNUTTUM

Parolanızı sıfırlamak / geri almak için, kullanıcılar bilgisayar tarayıcısı üzerinden www.xmeye.net adresini ziyaret etmeli ve parolanızı geri almak için parolayı unut. Hesabınız e-posta veya telefon numarası kullanmadan kayıtlıysa, şifrenizi geri alamazsınız ve yeni bir hesap kaydettirmeniz gerekir.

XMEYE UYGULAMA DİLİ İSPANYOLCA / RUSÇA / ALMANCA / İTALYANCA / FRANSIZCA

Şu anda Xmeye yalnızca Çince ve İngilizce iki dili destekliyor, dilinizi akıllı telefon işletim sisteminizin diline göre değiştirir. Çince ve İngilizce dışındaki diğer dilleri destekleyemez.

Yukarıdaki içeriğin internetten toplandığı, ağ kameralarımızın ve NVR’lerin Xiongmai’den tamamen farklı olduğu belirtilmelidir, ürünler uzaktan görüntüleme için farklı uygulamalar kullanıyor. Aşağıdaki içeriğin Xmeye uygulamasıyla bir ilişkisi yoktur.

Mini PTZ hızlı dome kamera
Yüksek kaliteli ve birinci sınıf güvenlik ekipmanlarını sunan ünlü şirket Unifore, kompakt mini boyutlu kameralar olmasına rağmen gelişmiş pan / tilt / özelliklerine sahip “Dexterous” serisi hızlı dome kameralarını gururla piyasaya sürdü . Konvansiyonel PTZ dome kameralarla kıyaslandığında, yeni tasarlanan “Dexterous” serisi hızlı dome kameralar, zarif ve gizli, mükemmel bir şekilde yer darlığı olan kurulumlardır. Evinizin dekorasyonuna uyuyor ve üst düzey video gözetim çözümü sağlamak için binaya harmanlanıyorlar. Seçtiğiniz modele, 3x optik zum, 5x optik zum, hatta 10x optik zum yeteneğine sahip speed dome ağ kameralarımız. Sektör lideri kamera çözümlerinden yararlanarak, yeni dome kameralar FHD çözünürlükte video çıkışı sağlıyor.

25 Comments
 1. mustafa uygun says

  H.264 DVR ciazın kare kodlu şifresi nasıl değişir

  1. M.Salih ASLAN says

   Merhaba kare kodlu şifreden kastınız cihazın seri numarası ise bunu siz veya bir başkası değiştiremez ancak üretici firma tarafından değişir her işlemcinin kendine has bir seri numarası vardır değiştirilemez.

 2. Yeiz says

  Farklı hesap denememe rağmen kullanıcı mevcut değil diyor neden acaba?

  1. M.Salih ASLAN says

   cihazınızda kullanıcı hesabını kontrol edin. ve tabii xmeye ilk girişte kayıt olmanız veya sol alttaki turuncu ekran simgesine basıp local giriş yapmanız gerekmektedir.

 3. Görkem Taş says

  Kendi telefonumdan ve bilgisayarımdan daha önce kaydettiğim şifre ile otomatik olarak girebiliyorum ama eşim yanlışlıkla kendi telefonundan kullandığı programdan çıkış yapmış, şifreyi hatırlayamıyoruz. Bilgisayardan yada telefonumdan otomatik giriş yapabildiğim şifreye ulaşabilmemin bir yolu var mı? Ben programı kullanıyorum ama eşim kullanamıyor şuan.

 4. sercan ulsen says

  selam. xmeye apk programında işyeri kamerasına ulaşamıyorum. 11307 hata kodu veriyor. NAT durumuna baktım. NAT “Seçili Değil” yazısı var. Nasıl düzeltip kullanabilirim. Yardımınıza ihtiyacım var. Teşekkür ederim .

 5. Ünal says

  xp işletim sisteminde çalışmıyor mu x meye acaba…. Mobil de sıkıntı yok ama uzak pc den bağlanamıyorum bir türlü

 6. Serdar says

  Slm 10005 hata kodu veriyor bağlanamıyorum sorunu nasıl giderebilirim

  1. M.Salih ASLAN says

   Merhaba anamenü sistem ağ ayarları dhcp etkin yapın düzelir.

 7. Serdar says

  10005 nolu hatayı alıyorum hep bağlantı zaman aşımı hatası diyor nasıl giderebilirim bu hatayı

 8. Serdar says

  Dhcp yi etkin yaptım yinede duzelmedi

 9. orhan says

  Merhaba modem ile kayıt cihazı lan kablosu ile bağlı… kayıt cihazımın net ışığı yanıp sönüyor…. xmeye 11307 hatası veriyor xmeye ile bağlanamıyorum kameralara..

  1. M.Salih ASLAN says

   Merhaba anamenu sistem bilgisi versiyon bölümünden nar durumu veya bulut kısmında bağlı yazıyor ise modeminizle alakalı sorun vardır DNS sondalama yazıyor ise yine araçlar veya sistemin içinde cihaz bilgisi veya servis olan yerden bulut olana tıklayıp aktif edin düzelir

 10. Protime says

  Merhaba modem ile kayıt cihazı lan kablosu ile bağlı… kayıt cihazımın net ışığı yanıp sönüyor…. xmeye 11307 hatası veriyor xmeye ile bağlanamıyorum kameralara..

  1. M.Salih ASLAN says

   Merhaba anamenu sistem bilgisi versiyon bölümünden nar durumu veya bulut kısmında bağlı yazıyor ise modeminizle alakalı sorun vardır DNS sondalama yazıyor ise yine araçlar veya sistemin içinde cihaz bilgisi veya servis olan yerden bulut olana tıklayıp aktif edin düzelir

 11. SUAT says

  S.A BİR SORUM OLACAK AVERDİGİ BİR DVR CİHAZIM VAR İNTERNETİ ACCESS POINT İLE KABLOSUZ ALIYORUM KABLOLU DVR CİHAZINA GİRİYORUM BAĞLANIYOR FAKAT BİR KAÇ GÜN SONRA KOPUYOR YENİDEN BAŞLATIYORUM ACCES POİNTİ ÇALIŞIYOR BU DÖNGÜ DEVAM EDİYOR. BAŞKA BİR SORUM AVERDİGİ MARKASININ UYGULAMASININ YERİNE BAŞKA BİR UYGULAMA KULLANMAM MÜMKÜN MÜ. ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER.

 12. fatih dalkılıç says

  bullwark 2004e-960h model cihazda elektrik gidip gelince tarih 1-1-1970 bu sorunu neden kaynaklanıyor ve nasıl çözerim. birde firewall nereden dosyalarını indirip güncelliyoruz. nette araştrıdım bulamadım bulduğumuda indiremedim. yardımcı olursanız memnun olurum saygılar.

 13. Furkan says

  Merhaba bizim kamera kayıt etmiyor 400010 hatası veriyor kayıt sürekli olarak bizde açık fakat kayıt etmiyor sebebi nedir geri dönüp izleyemiyorum

 14. İbrahim says

  Merhaba 604000 hatasını nasıl cozebilirim

 15. sozcay says

  Merhaba Xmeye uygulaması ile tabletten görüntü alıyorduk fakat bugün ilk kez 11307-SystemInfo hatası verdi hiç bir şekilde görüntü gelmiyor nasıl bi yol izlemek gerekiyor ? Acil dönüş sağlarsanız sevirinim işler aksıyor

  1. M.Salih ASLAN says

   Merhaba xmeye pro uygulamasını kullanın xmeye sorunlu bir kaç gündür.

 16. selçuk kryr says

  merhabalar.
  xitvision technology model:tt-vision 8ch401 model xyeme uygulamalı sistem kullanıyorum.
  telefonun bağlı olduğu wifi interneti ile dvr bağlı olduğu wifi aynı olunca sorun yok ama telefonu mobil ağa geçirince yada başka wifi ağlara bağlanınca görüntü alamıyorum. xyeme uygulamasına giriyorum, arayüzü cihazı kullanıcı kodu ve şifrelerini giriyorum. Buraya kadar her şey normal kanal seçip görüntü izlemek istediğimde hata alıyorum. Sistemi 14 aydır kullanıyorum. daha önceleri sıkıntı yoktu. son 10 gündür bu sıkıntıyı alıyorum. cihazı resetledim, modemi resetledi, uygulamayı sildim yeniden yükledim. ama sorunu çözemedim. konu hakkında yardımcı olur musunuz?

 17. ahmet kaya says

  M.Salih ASLAN abi rica etsem iletişime geçebilirmisin kral_21090@hotmail.com

  1. M.Salih ASLAN says

   dvrdestek@gmail.com adresine mail atabilirsiniz her türlü soru ve görüş için.

 18. İsmail İloğlu says

  Merhabalar cihazımı telefonumdan izleyemiyorum 11307 hata kodu veriyor nasıl çözebiliriz

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More