DVR/NVR/IP KAMERA XMEYE UYGULAMASI SIKÇA SORULAN SORULAR

7 1.181

Xmeye, / / ’lerinizin markasını dikkate almadan, teknolojisi tarafından geliştirilen ağ kameraları, dijital video kaydediciler, ağ video kayıt cihazları için uzaktan video izlemeyi destekleyen ve iOS akıllı telefon veya tablet için tasarlanan varsayılan uygulama olan Xiongmai göz kısaltmasıdır. Diğer uygulamalara benzer şekilde, uygulama, güvenlik kamerası / dvr / nvr ve uygulamanız arasında bağlantı kurmak için eşler arası (p2p) protokolüne sahiptir. Bu makalede, sıkça sorulan soruları cevaplamaktan ve sıkça sorulan sorulara cevap vermekten mutluluk duyuyoruz.

WİNDOWS PC / MAC OS X BİLGİSAYAR İÇİN XMEYE UYGULAMASI

Xmeye uygulaması sadece Android ve iOS akıllı cihazlarda çalışır. Masaüstü bilgisayarlar için, 64 kanallı video gözetim kapasitesini destekleyen Genel VMS yazılımını indirebilir , yerel IP kameraları destekleyebilir veya CloudID kullanarak Internet / uzak ağ kameralarınızı ve ağ video kaydedicinizi ekleyebilir. Genel VMS yazılımı, 32/64 OS ve Mac OS X ile uyumludur. Lütfen Xmeye’nın 10 mobil akıllı telefon için bir uygulaması olmadığını unutmayın.

KODU ANLAMI

 • Hata-11204: NAT video bağlantıları maksimum ulaşmak, yeni NAT video bağlantısı izin veremez. Video beslemesine erişmek için çok fazla çevrimiçi kullanıcının bulunması, şifreyi ayarlayabilmeniz veya tekrar erişmek için cihazı yeniden başlatmanızın nedeni budur.
 • Hata-11300: İzin yok, eklenen yeni hesap, cihazınızın destekleyemediği izni ayarladı.
 • Hata-11301: Oturum açma hesabı ve şifre yanlış, lütfen şifreyi iki kez kontrol edin. Bir e-posta adresi yalnızca bir hesaba sahip olabilir.
 • Hata-11302: Hesap / e-posta bulunamadı, yeni bir hesap kaydettirmelisiniz
 • Error-11307: Cihaz mevcut değil veya cihaz çevrimdışı, lütfen / DVR / NVR sisteminizin bilgi sayfasında NAT durumunun başarılı olduğunu kontrol edin. NAT durumu başarılıysa, doğrulamak seri numarası doğrudur.
 • Hata-11314-11315: Şifre yanlış
 • Error-11303: Kullanıcı kilitliyse, DVR / NVR, sistemi tekrar tekrar yanlış şifre ile giriş yapmaya çalışırsa kullanıcıları kilitler.
 • Hata-10005: Ağ zaman aşımı, ağ ortamını değiştirme veya aygıtın sistem sayfasındaki NAT durumunun başarılı olup olmadığını doğrulayın.

CİHAZ EKLERKEN XMEYE BİLİNMEYEN BİR HATA OLUŞTU

 1. Kayıt cihazının NAT durumu, sistemin bilgi sayfası altında başarı sağlamaktır. NAT durumu başarılı olduğunda sadece kamera ekleyebilirsiniz.
 2. Aygıtın seri numarasını, kullanıcı adını ve şifre bilgisini doğrulamak doğrudur.
 3. Uygulamanızın eski bir sürüm olup olmadığını kontrol edin, lütfen en son sürüme geçirin.
 4. DVR / NVR / IPC aygıtınızın yazılımını yükseltmek, eski bellenim soruna neden olabilir.

XMEYE SADECE HD DEĞİL HD ÇÖZÜNÜRLÜK VİDEO İZLEYEBİLİRSİNİZ

Xmeye uygulaması iletme modunu hatırlatırsa, HD’yi desteklemez, uygulama, ağ hızına göre otomatik olarak çözünürlüğü değiştirmesi anlamına gelir. Cihazlarınızın en son ürün yazılımını kullanmasını sağlamak.

XMEYE UYGULAMA ŞİFRESİNİ UNUTTUM

Parolanızı sıfırlamak / geri almak için, kullanıcılar bilgisayar tarayıcısı üzerinden www.xmeye.net adresini ziyaret etmeli ve parolanızı geri almak için parolayı unut. Hesabınız e-posta veya telefon numarası kullanmadan kayıtlıysa, şifrenizi geri alamazsınız ve yeni bir hesap kaydettirmeniz gerekir.

XMEYE UYGULAMA DİLİ İSPANYOLCA / RUSÇA / ALMANCA / İTALYANCA / FRANSIZCA

Şu anda Xmeye yalnızca Çince ve İngilizce iki dili destekliyor, dilinizi akıllı telefon işletim sisteminizin diline göre değiştirir. Çince ve İngilizce dışındaki diğer dilleri destekleyemez.

Yukarıdaki içeriğin internetten toplandığı, ağ kameralarımızın ve NVR’lerin Xiongmai’den tamamen farklı olduğu belirtilmelidir, ürünler uzaktan görüntüleme için farklı uygulamalar kullanıyor. Aşağıdaki içeriğin Xmeye uygulamasıyla bir ilişkisi yoktur.

Mini PTZ hızlı dome kamera
Yüksek kaliteli ve birinci sınıf güvenlik ekipmanlarını sunan ünlü şirket Unifore, kompakt mini boyutlu kameralar olmasına rağmen gelişmiş pan / tilt / zoom özelliklerine sahip “Dexterous” serisi hızlı dome kameralarını gururla piyasaya sürdü . Konvansiyonel PTZ dome kameralarla kıyaslandığında, yeni tasarlanan “Dexterous” serisi hızlı dome kameralar, zarif ve gizli, mükemmel bir şekilde yer darlığı olan kurulumlardır. Evinizin dekorasyonuna uyuyor ve üst düzey video gözetim çözümü sağlamak için binaya harmanlanıyorlar. Seçtiğiniz modele, 3x optik zum, 5x optik zum, hatta 10x optik zum yeteneğine sahip speed dome ağ kameralarımız. Sektör lideri kamera çözümlerinden yararlanarak, yeni dome kameralar FHD 1080p çözünürlükte video çıkışı sağlıyor.

7 Comments
 1. mustafa uygun says

  H.264 DVR ciazın kare kodlu şifresi nasıl değişir

  1. M.Salih ASLAN says

   Merhaba kare kodlu şifreden kastınız cihazın seri numarası ise bunu siz veya bir başkası değiştiremez ancak üretici firma tarafından değişir her işlemcinin kendine has bir seri numarası vardır değiştirilemez.

 2. Yeiz says

  Farklı hesap denememe rağmen kullanıcı mevcut değil diyor neden acaba?

  1. M.Salih ASLAN says

   cihazınızda kullanıcı hesabını kontrol edin. ve tabii xmeye ilk girişte kayıt olmanız veya sol alttaki turuncu ekran simgesine basıp local giriş yapmanız gerekmektedir.

 3. Görkem Taş says

  Kendi telefonumdan ve bilgisayarımdan daha önce kaydettiğim şifre ile otomatik olarak girebiliyorum ama eşim yanlışlıkla kendi telefonundan kullandığı programdan çıkış yapmış, şifreyi hatırlayamıyoruz. Bilgisayardan yada telefonumdan otomatik giriş yapabildiğim şifreye ulaşabilmemin bir yolu var mı? Ben programı kullanıyorum ama eşim kullanamıyor şuan.

 4. sercan ulsen says

  selam. xmeye apk programında işyeri kamerasına ulaşamıyorum. 11307 hata kodu veriyor. NAT durumuna baktım. NAT “Seçili Değil” yazısı var. Nasıl düzeltip kullanabilirim. Yardımınıza ihtiyacım var. Teşekkür ederim .

 5. Ünal says

  xp işletim sisteminde çalışmıyor mu x meye acaba…. Mobil de sıkıntı yok ama uzak pc den bağlanamıyorum bir türlü

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More