Bilişim TeknolojiDVR GenelDVR Nasıl Yapılır

DVR-Kamera arayüz yazılımını öğrenme

DVR-Kamera arayüz yazılımını öğrenme yolları. Bir çok farklı arayüze ve yazılıma sahip DVR kamera modeli vardır. Her farklı yazılımlı cihazında farklı (Kamera programı) vardır. Kullanıcılarımız kullandıkları kamera ve kayıt cihazlarının yazılımını, modelini ve haliyle hangi programı kullanacaklarını çoğu zaman bilemiyor ve bize soruyorlar.
Bilgisayardan veya cepten programları genel olarak 4 farklı programla yapılmaktadır. , , , .


[mks_button size=”large” title=”DVR Kamera yazılım bulucu indir” style=”rounded” url=”https://goo.gl/pgKajO” target=”_blank” bg_color=”#dd0000″ txt_color=”#ffffff” icon=”” icon_type=”” nofollow=”0″]

Peki sizin kameralarınız hangi programla izleniyor?

Bu 4 farklı programdan hangisini bilgisayarıma kurmalıyım? Hangisinin cep telefonu uygulaması benim kameralarımı izletir?


Hangi kamera programını kurmalıyım?

Yazılım ekibimiz tarafından geliştirilen küçük bir programcık sayesinde bunu kolayca öğrenebilirsiniz. DVR Kamera yazılım bulucu (Güncellendi | 7 Şubat 2017) isimli programımızı bilgisayarınıza indirip çalıştırdığınızda, bilgisayarınız ile aynı ağda olan DVR ve kameraların yazılımını bulacaktır. Bulduğu yazılım tipine göre sizi ilgili programlara yönlendirecektir.

Hangi programını indirmeliyim? Kamera izleme programı hangisi? Cepten kamera izleme uygulamasını nereden bulurum? Kamera yazılımları hangileridir? gibi sorularınıza cevap vermeye çalıştık. Yaşadığınız farklı sorunlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Bizde ezmeye cihazı var internet expoler üzeri den gidiyrz bende yeni öğreniyorum normal şifremizle giriş yaptık içinde dolanirk2n bi sayfaya yönlendirdi ondan sonra şifre istedi giriyrm şifremizi kabul etmiyor nail yapacağız yardım edebilirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün