Dayzip PC MAC Mobil Kurulumu Nasıl Yapılır

AI teknolojisinin ortaya çıkmasıyla birlikte, son yıllarda güvenlik ve gözetim alanında muazzam bir değişiklik oldu. Bu deve ile birlikte AI teknolojisinin ortaya çıkmasıyla birlikte,  son yıllarda güvenlik ve gözetim alanında muazzam bir değişiklik oldu. Bu gelişmeyle birlikte , piyasada şaşırtıcı özellik ve işlevlerle birçok yazılım geliştirildi ve sunuldu. Burada , video gözetim sistemi kullanıcılarının tesislerinin canlı video görüntülerine erişmelerine yardımcı olmak için oluşturulmuş bir CCTV kamera yazılımı olan PC kullanıcı istemcileri için Dayzip'i tartışacağız .

Windows x32 için yazılım

Dayline CMS Windows için

MAC için Dayline CMS

Yazılımı, kurulum süreci ile birlikte CMS ile ilişkili bilgilerle birlikte ücretsiz hale getirmek için buradayız. Makale, bu uygulama ile ilgili her ayrıntıyı bir açıklama ile anlattı ve kurulum sürecini de resim illüstrasyonu ile sağladık.

CMS yazılımı geliştirdi tarafından sağlanan ve  Cenova Teknolojileri Şirketi  merkezli  Türkiye  şirket CCTV kamera imalat alanında deneyim ve 9 yıl uzmanlığa sahip 2002 yılından bu yana. Şirket, dünya çapındaki müşterilerine ve müşterilerine en iyi güvenlik çözümlerini ve ürünlerini sağlamaya adamıştır.

Dayzip For PC Free Download Windows 7/8/10 ve Mac OS

Uygulamayı PC'ye ve akıllı telefona indirmek ve yüklemek için ücretsiz bağlantıyı oluşturmak için buradayız . Uygulamayı web sitemizden indirmek ücretsizdir. İndirme bağlantısının yanı sıra, okuyucularımız ve müşterilerimiz için yazılımla ilgili çok önemli bilgileri de detaylandırdık ve açıkladık.

Ayrıca, müşterilerin CCTV kamerasından canlı video gözetimine bağlanmak ve bunlara erişmek için gerekli yöntem ve adımlar hakkında ayrıntılı bilgi edinmesine yardımcı olmak için makalede aşağıdaki kurulum kılavuzunu da sağladık. Kurulum süreci hakkında daha fazla bilgi edinmek için makaleyi dikkatlice okuyun.

Dayzip CMS Yazılımı nedir?

Cenova Bilişim Teknolojileri Şirketi, akıllı ve PC kullanıcıları için Dayzip olarak bilinen bir uygulama ile müşterilerine PC veya üzerinden kurulu CCTV kameralarına erişmelerine yardımcı olmak ve onlara yardımcı olmak için video gözetim ürünleri için bir CCTV kamera yazılımı geliştirmeye büyük ilgi göstermiştir.

Uygulamayla İlgili İşlevler

Müşterilere ve okuyuculara öğrenmede yardımcı olmak için, yazılımın özellikleri ve özellikleriyle ilgili ayrıntılar ve bilgilerle ilgili bilgileri derinlemesine bilgi ile sağlamaktan memnuniyet duyarız. Bu bilgilerle, uygulamanın işlevleri ve yetenekleri hakkında daha fazlasını keşfedeceğiz. Liste, öğrenme uygulamasının yeteneklerinin aşağıda verilmiştir.

  • P2P ile  veya QR kodunu tarayarak cihaz ekleyin  .
  • Ayrıca, kamerayı IP / Etki alanı adresi ile bağlayın.
  • 16 kanala kadar görünüm elde edin.
  • PTZ kontrolü de mevcuttur.
  • Kaydedilen videolar ve görüntüler için yerel depolama.

Dayzip’i PC / Akıllı Telefona Kurmak için Minimum Sistem Gereksinimi

Bu, müşterilerin bir bilgisayara veya akıllı telefona yüklemek için yazılımın işletim sistemi gereksinimlerini öğrenmesine yardımcı olmak için yazılımın kurulumuyla ilgili en önemli bilgidir. Kullanıcı müşteriler ve sevgili okuyucularımız için makalenin bu bölümünde ayrıntılar aşağıda verilmiştir.

veya üzeri. 377.9 MB boş alan 4 GB RAM Intel Core i3
macOS 11.0 veya üstü. 450 MB boş alan 4 GB RAM Apple M1 Çip
Android v5.0 veya üstü. 28 MB boş alan 3 GB RAM Android JellyBean
iOS Sürüm 9.0 veya üzeri. 130,7 MB boş alan 3 GB RAM iOS İşlemciler

Windows için Dayzip Yazılımını İndirin

Makalenin bu bölümünde, yüklü CCTV kameralarına erişim sağlamak için Windows işletim sistemi kullanıcı istemcileri için CMS'yi indirme ve yükleme bağlantısını sağladık. Windows işletim sistemi kullanıcıları için aşağıda verilen bağlantıdan yazılımın indirilmesini hemen edinin.

Windows x32 için yazılım

Dayline CMS Windows için

MacOS için Dayzip CMS İndirmesi Ücretsiz

Burada ayrıca CMS yazılımını Mac OS'ye yüklemek için bağlantı sağladık. Şirket, PC'nin hiçbir işletim sistemini ihmal etmedi. Şirket, CCTV kameralarına Mac PC üzerinden herhangi bir zorluk çekmeden erişmek için en iyi yazılımı sağlamayı sağlamıştır.

MAC için Dayline CMS

Dayzip Uygulamasını Android İçin Yükleyin

İşte Android akıllı telefon uygulamasını ücretsiz olarak almaya devam etmek için bağlantı. Uygulama, kullanıcının CCTV kamerasına akıllı telefonlarından herhangi bir zorluk çekmeden erişmesini sağlar. Yazılımı almak için makalenin bu bölümünde aşağıda verilen bağlantıya tıklayın.

Android İçin Ücretsiz İndirin

İPhone / (iOS) Uygulamasını Ücretsiz İndirin

Şirket, müşterilerinin ve müşterilerinin video gözetim kameralarına iPhone veya iPad'lerinden herhangi bir zorluk çekmeden erişmelerine yardımcı olmak için uygulamayı iOS platformuna yüklenmek üzere hazırladı. Uygulamayı indirme bağlantısı aşağıda verilmiştir.

İPhone İçin Ücretsiz Uygulamayı Yükleyin

İPad için Ücretsiz Uygulamayı Yükleyin

PC Üzerindeki Yazılım İçin Kurulum Kılavuzu

Burada, uygulamayı Windows ve Mac OS'ye yükleme prosedürünü resimlerle açıklayacak ve göstereceğiz. Kurulum işlemine başlamadan önce, öncelikle WinRAR yazılımını kullanarak uygulamanın dosyasını çıkartın. Dosyayı çıkardıktan sonra açın ve uygulama kurulum sihirbazı dosyasına çift tıklayın. Şimdi, makalede aşağıda gösterilen ve açıklanan adımları izleyin.

Adım I – Yazılım Kurulumunun Başlatılması

Yazılımın kurulumu için kurulum penceresi açıldığında, “Gözat” düğmesine tıklayarak CMS dosyalarının yükleneceği klasörü seçin veya varsayılan olarak bırakın. Ardından  devam etmek için  “İleri” düğmesine tıklayın.

Dayzip for PC 2 

CMS dosyalarının yükleneceği klasörü seçin

Ardından  , başlangıç ​​menüsü klasörünü oluşturmaya devam etmek için  “İleri” düğmesine tıklayın.

Dayzip for PC 3 

CMS'nin bir başlangıç ​​menüsü klasörü oluşturun

Burada, onay ✅işaretli şekilde aşağıda listelenen seçeneği seçin ve ardından  devam etmek için  “İleri” düğmesine tıklayın.

Dayzip for PC 4 

Hızlı başlatma simgesinin yanı sıra bir masaüstü oluşturun

Yazılım PC'ye kurulmaya hazırdır   , kurulumu başlatmak için “Kur” düğmesine tıklayın.

Dayzip for PC 5 

Uygulamanın kurulumunu başlatın

İşte uygulamanın yükleme ilerlemesinin ekran görüntüsü.

Dayzip for PC 6 

Kurulumun ilerleme detayı

Şimdi uygulamanın yüklenmesi bittikten sonra   , kurulum sihirbazını kapatmak için “Bitir” düğmesine tıklayın.

Dayzip for PC 7 

Uygulamanın kurulum sürecini tamamlayın

Adım II – Oturum Açma Parolası Oluşturun

Burada kullanıcılardan kendi seçtikleri bir şifre oluşturmaları istenecek, şifreyi oluşturduktan sonra   aşağıdaki görselde gösterildiği gibi “Ileri” seçeneğine tıklanacaktır .

Dayzip for PC 8 

Oturum açmak için bir şifre belirleyin

Ardından güvenlik sorularının cevaplarını girin, sorular – 1. “Kullanıcının Takma Adı” ve 2. “Doğum Tarihi” dir. Ardından  oturum açmak için aşağıda gösterildiği gibi “Bitti” ye tıklayın  .

Dayzip for PC 9 

Güvenlik sorularını yanıtlayın

Burada yazılım PC ekranında açılacaktır  , cihazları eklemek ve bağlamak için “Cihaz Yönetimi “ seçeneğine tıklayın  .

Dayzip for PC 10 

CMS'de cihaz yönetimine gidin

Adım III – Cihazları Uygulamaya Bağlayın

Burada,   aşağıdaki resimde gösterildiği gibi “+” işaretine tıklayın, ardından ekranda bir iletişim kutusu görünecektir. Cihazın adı, oturum açma türü, IP / Etki alanı, protokol, IP adresi, kullanıcı kimliği ( varsayılan kullanıcı kimliği – ” yönetici “)  ve şifre gibi cihaz ayrıntılarını girin. Ardından  “Ekle”  düğmesine tıklayın.

Dayzip for PC 11 

Cihazları CMS'ye bağlayın ve ekleyin

Cihaz yazılıma eklenecek, ardından ana sayfaya gidin ve  bilgisayardaki canlı yayına erişmek için “Ana Görünüm” seçeneğine tıklayın  .

Dayzip for PC 12 

CCTV kameraların Canlı görünümüne geçin

Adım IV – PC'de Gözetleme Kamerasının Canlı Akışı

İşte Windows ve macOS için Dayzip yazılımında CCTV kamerasından canlı video akışı örneği.

Dayzip for PC 13 

Windows ve Mac OS için Dayzip'te bir güvenlik kamerasından canlı video akışı

Sonuç

Sevgili okuyucularımız ve kullanıcı müşterilerimiz ile Cenova Bilişim Teknolojileri firmasının müşterilerine ” Dayzip For PC Free Download Windows 7/8/10 & Mac OS ”  konusunda kısa bir detay vermekten mutluluk  duyuyoruz . Makale, yazılıma ve diğer önemli ayrıntılarla sonuçlarına ilişkin bir içgörü sağlar.

Müşterilerimizin bilgisayarlarını CCTV kameralar ile teknik bir güçlükle karşılaşmadan bağlamalarına yardımcı olmak için fonksiyonlar, kurulum için sistem gereksinimleri ve ayrıca kurulum süreci dahil olmak üzere tüm detayları detaylı bir şekilde açıkladık.

Makalenin, yazılımın PC'ye ve akıllı telefona yüklenmesi için müşterilerimize ve okuyucularımıza yardımcı olacağını umuyor ve bekliyoruz. Daha fazla soru ve şüpheniz için bu makalenin aşağıdaki yorum bölümünde bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.