2018’in En İyi 14 Ev Güvenlik Kamerası: İç Mekan ve Dış Mekan

Güvenlik kameraları, ev güvenliği sistemlerinde önemli bir bileşen olup birçok özelliği vardır. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey ile hangi güvenlik kamerasının sizin için en uygun olduğunu bilmek zor. Bu kılavuz, evinizi ve ailenizi daha güvenli hale getirmek için en iyi güvenlik kamerasını bulmanız için gereken bilgileri verir.

Hareket algılama

Hareket algılama özelliğine sahip kameralar, kamera kendi görüş alanı içinde hareket izlediğinde size bildirim gönderebilir. Bu bildirimler, durumu izleyebilmeniz için sizi şüpheli etkinlikler konusunda uyarabilir.

Görüş alanı

Görüş alanı, bir kameranın ne kadar geniş bir açı yapabileceğini gösterir. Bu önemlidir, çünkü ihtiyacınız olan kameraların sayısını ve bunları nereye yerleştirmeniz gerektiğini etkileyecektir .

Ses

Ses özelliği, fotoğraf makinesinin ses alımını bir mikrofon aracılığıyla, hoparlörden ses çıkararak veya her ikisinde de yapabilirsiniz. Her ikisi de olan kameralar interkom olarak ikiye katlanabilir.

Wi-Fi Yeteneği

Wi-Fi özellikli bir kamera, ev ağınıza kablosuz olarak bağlanabilir; bu, kurulum için çok kullanışlı olabilir ve kesilebilecek telleri olmadığı için devre dışı bırakılmasından daha az etkilenir.

Gece görüşü

Kameranızın ışık seviyesinin düşük olduğu ortamlardan ışıksız olduğu durumlarda görüntü kaydedebileceği mesafe etkililiğini önemli ölçüde etkileyebilir, zira sıklıkla suç faaliyetleri gece gerçekleşebilir.

hareket

Pan ve / veya eğim yapabilen bir kamera, statik bir kameradan daha geniş bir alanı kaydedebilir ve bu nedenle, belirli bir alanı gözlemlemek için gerekli olan toplam kamera sayısını azaltabilir.

Maliyet

Açıkçası, bir kamera çok pahalıya mal oluyorsa, artık korumayı denediğiniz eşya satın alamazsınız, o zaman bir amaca hizmet etmez. Maliyet, her satınalma kararı için bir faktördür.

çözüm

Çözünürlük, fotoğraf makinenizdeki görüntünün ne kadar net olacağını belirler. Kameranızın görüntüleri içindeki yüzleri veya öğeleri belirlemeye çalışırken açıkça görünen bir görüntü çok yararlıdır.

En iyi ev güvenlik kameraları

Güvenlik Kameralarının Türleri

Güvenlik kameralarının çeşitlerini düşünmenin en basit yolu onları iç mekan kameraları ve kameraları olmak üzere iki gruba ayırmaktır. Bu grupların her biri kendi içinde farklı kameralar stillerine sahipken, bu farklılıklar özellikleri karşılaştırdığınızda ortaya çıkacak ve bu nedenle onları ayırmak daha da gerekli değildir. Örneğin, bu kılavuzda bahsettiğimiz kameraların hiçbiri dome kameralar değil, çünkü dome kameraların kalitesi daha düşük değil, çoğu ev güvenlik kamerası sistemi için gerekli değildir.

Her iki tür güvenlik kamerası, izleme uygulamaları bulunan bağımsız üyeler veya aboneliğe dayalı ev güvenlik izleme sistemlerinin bir parçası olarak mevcuttur. Bu kılavuzda, üst iç ve dış güvenlik kameralarını ve en iyi abonelik izleme servisleri aracılığıyla mevcut kameraların kombinasyonlarını karşılaştıyoruz.

Ev İç Güvenlik Kameraları

Kapalı kameralar, iyi bir ev güvenlik sisteminin temel taşıdır. Onlarca kapalı ev güvenlik kamerasını araştırdık ve bunları bir tüketici için en iyi bahis olarak gördük. Bu tablodaki kameralar Wi-Fi özelliklidir ve her bir kameranın ilgili uygulaması aracılığıyla çevrimiçi ve akıllı telefonunuzdan izlenebilir.

vimtag-large

Vimtag VT-361 PTZ Bulut Kamerası

Vimtag VT-361 HD ev güvenlik kamerası, herhangi bir ev sahibi için akıllı bir yatırımdır. VT-361, grafikte vurgulanan geniş hareket ve iki yönlü sesin yanı sıra 3x dijital yakınlaştırma fonksiyonuna da sahiptir. Bu tür kontrol tek başına çalışan kameralar arasında nadirdir. VT-361 çözünürlüğe sahiptir ve bu en yüksek müsait değil iken görüntü netliği ile sorunumuz yok bu yüzden, hala, yüksek tanım olarak kabul edilir. Bu kapalı güvenlik kamerası ile ilgili en iyi şey, fiyatın 100 dolardan az olmasıdır. Ayrıca Amazon’da 4,800’den fazla oy ortalamasıyla 4,1 yıldız ortalamasıyla güçlü müşteri yorumları alıyor.

yuva kam kapalı kamera

Nest Cam Kapalı

Nest Cam, evde kullanım için daha pahalı olan bağımsız tek güvenlik kameralarından biriyken, yüksek çözünürlük ve Nest ev otomasyon paketinin geri kalanıyla sorunsuz entegrasyon için listemizi hazırlıyor. İki yönlü konuşma yeteneği ve inanılmaz bir 8x dijital yakınlaştırma özelliğine sahiptir. Nest Cam’ın herhangi bir pan veya eğme yeteneği yok ancak 130 derecelik görüş alanıyla hareket gerekli değil. Nest Cam’ın fiyatı yaklaşık 200 dolara çıkmasına rağmen, aynı anda birden fazla birimi sipariş etmek için indirimler bulabilirsiniz. Amazon’daki ortalama oyu 6,000’den fazla oyla 4.2 yıldız.

amcrest dış mekan kamera

Amcrest ProHD

Net bir görüntü sizin için önemliyse, Amcrest ProHD’den daha iyi bir sonuç almaz. 3 megapiksellik görüntü sensörü ve işlemci akışı, yüzler ve plakalar gibi detayları tespit etmeyi kolaylaştıran gevrek ultra-yüksek çözünürlükte gerçekleşir. Bu kamera aynı zamanda oldukça nadir bulunan dört saatlik bulut depolama alanı ile geliyor. ProHD, gözden geçirdiğimiz tüm dış güvenlik kameralarının en yüksek hava koşullarına dayanıklı derecelendirme özelliklerine sahip. Bir dezavantaj, akıllı ev yeteneğinin olmaması, ancak tek başına bir gözetim kamerası arıyorsanız, ProHD sunar. Bu kamera 750’den fazla müşteri değerlendirmesiyle dört yıldızlı ortalama bir dereceye sahiptir.

büyük zosi kam resmi

Nest Cam Açık

Nest’in hem iç hem dış güvenlik kameraları için ilk ikisine girmesinin bir nedeni var. Çan ve ıslıklara gelince, Nest Cam Outdoor güvenlik kamerasını yenmek zor. Nest Cam’da bir siren alarmı yanı sıra pan ve eğme yeteneği yok, ancak endüstri lideri iki yıllık ekipman garantisi, geniş açı görüş açısı ve kesintisiz ev otomasyonu entegrasyonu kabiliyeti göz önüne alındığında bunlar kolayca gözden kaçıyor. Nest Cam Outdoor, Amazon’da 4.3 yıldızlı bir rating ve 2800’den fazla online incelemeye sahiptir.

Ev Güvenlik Kamerası Satın Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Güvenlik Kamerası ve Gözetim Kamerası

Terimler düzenli olarak birbirinin yerine kullanılırken, güvenlik kameraları ile gözetim kameraları arasında ufak bir fark var. Aradaki fark, bir kameranın pasif veya aktif olmasıdır. Güvenlik kameraları pasif. Görme alanında neler olup bittiğini gözlemlemek ve / veya kaydetmek. Güvenlik kameraları aktif. İnsanları kendi görüş alanları içerisinde beklenmedik olaylara uyarıyorlar. Bu ayrım, belirli bir durumun koşullarına bağlı olarak çok ince veya çok büyük olabilir. Örneğin, bir gözetleme kamerası, bir güvenlik görevlisi tarafından sürekli olarak izlenen bir monitöre sürekli bir besleme gönderirse, güvenlik kamerası olarak işlev görür; çünkü sadece fotoğraf makinesinden gelen yayını izleyerek bekçi, içinde beklenmedik bir şey olup olmadığı konusunda uyarılacaktır. görüş alanı. Ancak,

Bir güvenlik kamerasından ne gerekir?

En iyi ev güvenlik kamerasını bulma, özel ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığına karar verir. Hırsızları engellemek için bir güvenlik kamerası istermisiniz, yoksa çocuklara veya evcil hayvanlara göz kulak olmanın ilgisini çekiyor musunuz? Farklı ev güvenlik kameralarının özelliklerine ve özelliklerine dalmadan önce, neden kamera ve neye ihtiyacınız olduğunu belirlemek için zaman ayırın.

Kesintiler veya teslimatların güvenliğini sağlamak konusunda endişeleriniz varsa, hareketli uyarılara sahip açık hava güvenlik kamerası en uygun olabilir. Okul bittikten sonra çocukları kontrol edin veya Fido’ya canlı akışı ve iki yönlü konuşma sağlayacak bir kapalı güvenlik kamerasıyla kabuğa dinlenmesini söyleyin.

Kamerayı içeride mi yoksa dışarıda mı kullanacaksın?

Kapalı veya açık güvenlik kamerasına (veya her ikisine de) karar verdikten sonra, düşünmeniz gereken başka faktörler vardır.  kameraları, sıcaklıktaki değişikliklere dayanmalı ve yağmura veya yüksek rüzgarlara karşı dayanacak kadar sağlam olmalıdır.

İç güvenlik kameraları, dışarıdan kurduğunuz güvenlik kameralarının kadar sağlam olmaya ihtiyaç duymaz, ancak göz korkunç olmamalıdır. Birçok kişi evlerinin dekorunu tamamlamak üzere tasarlanmış kapalı kameralar arar. Her iki güvenlik kamerası türü için, güç kaynağına nasıl dikkat ettikleri ve pillerle çalışmazlarsa güç kaynağının yakınlığını göz önünde bulundurun. İhtiyacın olan son şey ölü bir güvenlik kamerası.

Kapak için ne kadar alana ihtiyacınız var?

Güvenlik kameraları, evinizin veya bahçenizin ne kadarının bir anda görülebileceğini belirten farklı görüş alanları ile birlikte gelir. Bu, tam kapsama alanı sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz güvenlik kameralarının türüne ve sayısına büyük etki yapabilir.

Birden fazla oda veya açık alan üzerinde izlemek isterseniz, birden fazla kamerayı bağlamanıza izin veren bir ev güvenlik kamerası sistemi arayın. Ayrıca, farklı kullanıcıların uyarıları almasına ve neler olup bittiğini kontrol etmesine izin vermelisiniz. Bu şekilde, bir şey olduğunda bir toplantıdayken, eşiniz veya komşunuz da uyarıyı alabilir. Daha fazla alanı kaplamanıza yardımcı olabilecek bir diğer özellik, güvenlik kamerasını kaydırma ve yatırma özelliğidir.

Güvenlik kameranızdan ses istiyor musunuz?

Kamera gözetim sisteminizin gücünü yalnızca görsellerle sınırlamak için hiçbir neden yoktur. Bazı güvenlik kameralarının ekstra koruma sağlayan hem ses hem hareket uyarıları vardır. Ancak bu kameralar genellikle sizi dinlemenize izin verir ve iki yönlü sesi işgal etmez.

Bir teslimat kişisine yol göstermek veya potansiyel bir saldırganı korkutmak isterseniz, iki yönlü konuşma yoludur. Bu ev güvenlik kameraları bir interkom gibi çalışıyor. Fotoğraf makinesinin yakınında ses çıkaran bir mikrofona, diğer ucunda da insanlarla veya evcil hayvanlarla etkileşime girmenize izin veren bir hoparlör var.

Aydınlatma hakkında ne düşünüyorsun?

Güneş mahalle suçunu asla kurmaz. Bu nedenle, her türlü ışıkta net görüntüler yakalayan bir ev güvenlik kamerasına ihtiyacınız var. Herhangi bir ayrıntıyı ortaya çıkarmak için çok karanlık olan tüm fotoğrafları ele aldık. bir düğün fotosu, ama bir hırsızlık sonra bir yüz veya plakayı yakalamaya çalışıyorsanız sinir bozucu zaman sinir bozucu.

Güvenlik kameralarını kurmak istediğiniz alanların aydınlatmaya dikkat edin. Özellikle açık hava güvenlik kameraları için gece görüşü ve harekete geçirici projektör lambaları gibi özellikleri arayın. Dışarıda bakmak için kapalı bir kamera kullanmaya dikkat edin; genellikle bir pencereden veya karanlıktan sonra görüntüleri yakalayamazlar.

Görüntü çözünürlüğü ev güvenlik görüntülerinin kalitesini de etkiliyor. Seçtiğiniz kameranın, eviniz hiç hedeflenmediyse suçluları belirlemenize yardımcı olan yüksek çözünürlüklü görüntüler ürettiğinden emin olun.

Ev otomasyonu ne durumda?

Günümüzde, video gözetimden çok bir ev güvenlik kamerasına çok şey var. En iyi güvenlik kamerası sistemlerinin çoğu evinizin akıllı bir ev haline gelmesine yardımcı olur. Güvenlik kameraları sıklıkla Amazon Echo veya Home gibi akıllı bir ev hub’ıyla entegre olabilir .

Bu, size ev güvenlik avantajı sağlayabilir – ışıkları, kapı kilitlerini ve güvenlik kameralarınızı uzaktan kontrol etme becerisi. Ayrıca, şehir dışındayken veya çok sayıda paket teslim edildiğinde tatil günlerinde güvenlik önlemlerini artırmak için sisteminizi programlayabilirsiniz. Ev otomasyonu sizin için önemli olan bir şeyse, güvenlik kameranızı seçerken bunu göz önünde bulundurun.

Kamerayı desteklemek için yeterli internet bant genişliği var mı?

Video streaming ve e-posta ve metin yoluyla uyarılar gönderen ev gözetim kameraları, ev ağınızda çok fazla veri kullanabilir. Kameranızın ne kadar bant genişliği kullandığı pek çok faktöre bağlı. Düşüncelerin bazıları görüntü çözünürlüğünü ve kameranızın her şeyi kaydedip kaydettirmediğini veya yalnızca hareket veya sesle tetiklenen klipleri içerdiğini içerir.

Başka bir göz gözetim kamera sistemindeki kameraların sayısıdır. Ağdaki aygıtlar ne kadar çok olursa, daha fazla veri kullanacaklar. İnternetteki veri kullanımınızla ilgili sınırlarınız varsa, güvenlik kameranızın aylık faturanızı nasıl etkileyebileceğini anlamış olun. Ayrıca, kablosuz güvenlik kameraları kullanmayı planlıyorsanız, yönlendiricinizin fazladan cihazları ve çıkışı kullanabileceğini de doğrulamanız gerekir .

Evinizi ve ailenizi güvende tutmaya gelince aptal değilsiniz, biz de değiliz. Bir ev güvenlik kamerası önemli olanı korumanın sadece bir parçasıdır. Hırsıza, saldırıya uğramış kişilere ve çalınan paketlere karşı tam kapsamlı bir savunma için hazırsanız kapsamlı emniyet bilgileri, ipuçları ve uzman tavsiyesi koleksiyonuna bakın .

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.